Pomocnik Wędkarza

Skrzynka VS-3078 Versus

OCENA:
3.7/5 (ocen: 13)
 
Model VS-3078 to hit sprzedaży w segmencie większych pudeł. Według wielu wędkarzy stanowi on najlepszy kompromis pomiędzy optymalnym rozmiarem, funkcjonalnością i cena. Już nie musisz zabierać na ryby kilku pudeł. Wszystko, co potrzebne, masz pod ręką, uporządkowane w jednym miejscu. Nieco mniejsza wersja skrzynki obudowie bardzo podobnej do modelu "3080" oferowana watrakcyjnej cenie. W górnej komorze zamykanej białym panelem...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 318,99 zł

Model wymiary Dostępność Cena
JME-VS-3078 43 x 29,5 x 18,6 cm
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
318,99 zł
Dodać Odejmować

Model VS-3078 to hit sprzedaży w segmencie większych pudeł. Według wielu wędkarzy stanowi on najlepszy kompromis pomiędzy optymalnym rozmiarem, funkcjonalnością i cena. Już nie musisz zabierać na ryby kilku pudeł. Wszystko, co potrzebne, masz pod ręką, uporządkowane w jednym miejscu.

Nieco mniejsza wersja skrzynki obudowie bardzo podobnej do modelu "3080" oferowana watrakcyjnej cenie. W górnej komorze zamykanej białym panelem znajdziemy trzy stałe przegrody i kilkanaście ścianek regulacyjnych. Zmieszczą się tutaj zarówno większe woblery, jak i sporą ilość średnich i większych przynęt gumowych. Otwory wentylacyjne umiejscowione pod pokrywa przyspieszają suszenie przynęt. Dolna, głęboka na 12 cm komora, ma trzy stałe przegrody z pięcioma ściankami regulacyjnymi. Pomieści większe przynęty np. jerki, jak i wiele mniejszych przynęt. Po zdemontowaniu ścianek mamy już sporo miejsca do wykorzystania na przykład do przechowywania kołowrotków, zapasowych linek i innego sprzętu. Dolną komorę można także wypełnić mniejszymi pudełkami. Idealna konfiguracja to: 2 pudełka "820" + 1 pudełko "4060" + 3 pudełka "L". Na bokach skrzynki znajdują się uchwyty pozwalające przypiąć ja do relingu lub uchwytu na łodzi. Na dnie znajdują się duże, antypoślizgowe nóżki. Pięciopunktowy system zamknięcia plus opatentowana raczka, która po podniesieniu zabezpiecza skrzynkę przed otwarciem to standard wtej grupie skrzynek Versusa.

Producent: 

Versus

Kategoria: 

Skrzynki

Podobne produkty: 

Skrzynki Versus

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: