Pomocnik Wędkarza

Bielizna WizWool 210 spodnie GEOFF Anderson

OCENA:
4.7/5 (ocen: 3)
 
Bielizna Geoff Anderson WizWool 210 - spodnie. Podczas wypraw wędkarskich niezbędne jest utrzymanie ciepła i wygody. Dlatego firma Geoff Anderson wprowadziła Mapowanie ciała. Zbadali, jak działa ciało podczas wysiłku i czego potrzebują poszczególne części ciała. Na podstawie ustaleń opracowali WizWool 210 z dwoma współpracującymi ze sobą materiałami. WizWool 210 służy poprawie komfortu, odprowadzania wilgoci ze skóry i jednocześnie...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 6 wariantach

Cena od: 549,00 zł

Koszt dostawy Wysyłka GRATIS!

Wybierz model
Model rozmiar Dostępność Cena
N-DOP-20-04-1 S
do 7 dni roboczych
549,00 zł
Dodać Odejmować
N-DOP-20-04-2 M
do 7 dni roboczych
549,00 zł
Dodać Odejmować
N-DOP-20-04-3 L
do 7 dni roboczych
549,00 zł
Dodać Odejmować
N-DOP-20-04-4 XL
do 7 dni roboczych
549,00 zł
Dodać Odejmować
N-DOP-20-04-5 XXL
do 7 dni roboczych
549,00 zł
Dodać Odejmować
N-DOP-20-04-6 XXXL
do 7 dni roboczych
549,00 zł
Dodać Odejmować

Bielizna Geoff Anderson WizWool 210 - spodnie.

Podczas wypraw wędkarskich niezbędne jest utrzymanie ciepła i wygody. Dlatego firma Geoff Anderson wprowadziła Mapowanie ciała. Zbadali, jak działa ciało podczas wysiłku i czego potrzebują poszczególne części ciała. Na podstawie ustaleń opracowali WizWool 210 z dwoma współpracującymi ze sobą materiałami.
WizWool 210 służy poprawie komfortu, odprowadzania wilgoci ze skóry i jednocześnie zapewnia lekką izolację. WizWool 210 może być stosowany zarówno jako pierwsza, jak i druga warstwa.
WizWool 210 to super miękka, oddychająca, redukująca nieprzyjemne zapachy odzież z wełny merynosów o bardzo trwałym syntetycznym zewnętrznym kroju.
Funkcjonalna warstwa podstawowa wykonana z najzdrowszych włókien, która zapewnia łagodniejszy kontakt ze skórą i pozwala na unikalny transport potu i ciepła.
Płaska konstrukcja szwów zmniejsza objętość i podrażnienia podczas nakładania warstw.

Tekstylia:
WizWool 210 obejmuje 2 tkaniny:

1. Tkaniny Polartec Powergrid: geometryczna konstrukcja do generowania ukierunkowanych punktów styku z opatentowaną konstrukcją dwuskładnikową. Powierzchnia pochłania opary potu i przenosi je na zewnątrz w celu skutecznego odparowania. Siatka tworzy również kanały na wolnym powietrzu, które znacznie poprawiają oddychalność.

2. Tkanina hybrydowa SportWool. Wyprodukowany przez duńskiego dostawcę tkanin Thygesen & Birk. Jeden z niewielu producentów rozwijających Sportwool. Unikalny i indywidualny produkt oparty na The Woolmark Company i ich znaku towarowym Sportwool. Sportwool zapewnia zaskakująco miękkie uczucie przylegania do skóry. Sportwool zapewnia zrównoważoną izolację. Odporny na zapachy, trwały i zatrzymuje ciepło, gdy jest mokry. Rozciągliwy materiał przytula się do ciała i przenosi wilgoć, jednocześnie zwiększając trwałość i sprężystość.

Zastosowanie:
Ta niezwykle luksusowa bielizna pochłania wilgoć, wyciąga ją na zewnętrzną powierzchnię i rozprowadza w celu szybkiego odparowania. WizWool jest „must have” i na pewno zapewni ci komfort i ciepło pomimo pogody. Idealna warstwa podstawowa dla woderów i kurtek wędkarskich.

Producent: 

GEOFF Anderson

Kategoria: 

Ubrania - Bielizna

Podobne produkty: 

Ubrania - Bielizna GEOFF Anderson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: