Podgrzewane wkładki Therm Delphin

OCENA:
4.3/5 (ocen: 3)
 
Podgrzewane wkładki Delphin THERM to wkładki ogrzewane elektrycznie, które utrzymają stopy w cieple, nawet gdy na zewnątrz panuje mróz. Uniwersalny rozmiar 40-46 pasuje do niemal każdego obuwia. Po podłączeniu wkładek przez USB do power banku lub innego źródła energii elektrycznej (nie zalecamy podłączania wkładek bezpośrednio do sieci), mogą one ogrzać wnętrze butów do 40-45°C. Z pewnością docenisz to podczas zimowych sesji wędkarskich,...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 44,09 zł

Model rozmiar Dostępność Wysyłka Najniższa cena (30 dni) Cena ℹ️
101004344 40-46
wysyłka w ciągu 24h4 szt.
24h
62,99 zł 44,09 zł
Dodać Odejmować

Podgrzewane wkładki Delphin THERM to wkładki ogrzewane elektrycznie, które utrzymają stopy w cieple, nawet gdy na zewnątrz panuje mróz.
Uniwersalny rozmiar 40-46 pasuje do niemal każdego obuwia. Po podłączeniu wkładek przez USB do power banku lub innego źródła energii elektrycznej (nie zalecamy podłączania wkładek bezpośrednio do sieci), mogą one ogrzać wnętrze butów do 40-45°C. Z pewnością docenisz to podczas zimowych sesji wędkarskich, gdy długo przebywasz w jednym miejscu. Dla większego komfortu zostały wykonane z bardzo miękkiego materiału. Po odłączeniu wkładek ich temperatura będzie powoli spadać.


Wkładki nie mogą mieć kontaktu z wodą. Jeśli podeszwy są podłączone, zalecamy ostrożne obchodzenie się z nimi. Nigdy nie pozostawiaj podłączonych wkładek bez nadzoru. Jeśli podejrzewasz, że produkt jest uszkodzony, zalecamy natychmiastowe zaprzestanie jego używania.


Nie musisz martwić się zimnem podczas zimowych wypraw wędkarskich. Wkładki Delphin THERM utrzymają zimno na dystans, a Ty będziesz cieszyć się pobytem na łonie natury. 

Podgrzewane wkładki do butów Delphin THERM - cechy główne:

- rozmiar: 40-46,

- maksymalna temperatura: 40-45 °C,

- ładowanie: USB.

Producent: 

Delphin

Kategoria: 

Buty, kalosze

Podobne produkty: 

Buty, kalosze Delphin

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: