Wędka Mikado Surfcast Litore

OCENA:
3.7/5 (ocen: 110)
 
Szukasz najlepszej wędki surfcastingowej do 300 zł dostępnej na rynku? Wstrzymaj poszukiwania! Setki sprzedanych egzemplarzy, niezliczona ilość pochlebnych opinii oraz testy wędzisk Litore na plaży mówią same za siebie. Nie ma nad czym się zastanawiać. Wędkarstwo Surfcastingowe zyskuje coraz większą popularność w wielu...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 263,99 zł

Model ciężar wyrzutowy [g] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] długość [cm] masa [g] Dostępność Wysyłka Najniższa cena (30 dni) Cena ℹ️
WAA697-420 100-200 147 3 420 603
wysyłka w ciągu 24h9 szt.
24h
299,99 zł 263,99 zł
Dodać Odejmować

Szukasz najlepszej wędki surfcastingowej do 300 zł dostępnej na rynku?

Wstrzymaj poszukiwania!

Setki sprzedanych egzemplarzy, niezliczona ilość pochlebnych opinii oraz testy wędzisk Litore na plaży mówią same za siebie. Nie ma nad czym się zastanawiać.

Wędkarstwo Surfcastingowe zyskuje coraz większą popularność w wielu krajach na Świecie. Czerpiąc doświadczenia od naszych hiszpańskich testerów gdzie ten sposób łowienia jest niesamowicie popularny postanowiliśmy stworzyć serię wędek dedykowanych do łowienia z plaży. Wędziska Litore to zbiór najbardziej uniwersalnych rozwiązań stosowanych przy łowieniu w morzu z plaży. Kije te charakteryzują się optymalną długością i bardzo uniwersalnym ciężarem wyrzutowym, dzięki czemu zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani adepci surfcastingu nie powinni przejść obok tej wędki obojętnie.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki surfcastingowe

Podobne produkty: 

Wędki surfcastingowe Mikado

2021-11-17
Najlepszy na rynku kij na plażę. Miałem Trabucco - to nie dość, że było drogie, to jeszcze za miekkie. Przelotki są ok, dobrze się ładuje dzięki czemu rzuty są dalekie.
Jakub M, Gdańsk
2020-04-04
Wędzisko rewelacja. Polecam każdemu początkującemu jak i staremu wyjadaczowi. Najlepiej ładuje się przy obciążeniu 120-130 gr. Raczej na spokojną pogodę. Przy dużej fali majda szczytówką jak diabli. Jedyna wada dla mnie, to zbyt małe przelotki.
Wojciech K, Gdynia

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: