Wędka Mikado Lexus Telematch (400, 420)

OCENA:
3.6/5 (ocen: 110)
 
Mikado Lexus Telematch to na pewno najlepsza wędka teleskopowa na spławik w naszej ofercie. Wędka o bardzo niskiej masie oraz niezwykle delikatnej akcji. Pozwala na precyzyjne łowienie niewielkimi spławikami na dalekich dystansach. Ta wędka spławikowa posiada wieloletni staż w naszej sprzedaży i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wędkarzy. Opis producenta: Lekkie teleskopowe odległościówki wykonane z grafitu IM-9....

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 241,49 zł

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena ℹ️
WA189-400 25 400 112 8 200
wysyłka w ciągu 24h3 szt.
241,49 zł
Dodać Odejmować
WA189-420 25 420 112 8 213
wysyłka w ciągu 24h6 szt.
250,99 zł
Dodać Odejmować

Mikado Lexus Telematch to na pewno najlepsza wędka teleskopowa na spławik w naszej ofercie. Wędka o bardzo niskiej masie oraz niezwykle delikatnej akcji. Pozwala na precyzyjne łowienie niewielkimi spławikami na dalekich dystansach. Ta wędka spławikowa posiada wieloletni staż w naszej sprzedaży i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wędkarzy.

Opis producenta:

Lekkie teleskopowe odległościówki wykonane z grafitu IM-9. Precyzyjnie spasowane węglowe blanki pozwoliły na uzyskanie wędek o szybkiej szczytowej akcji. Wysokie parametry użytkowe matchówek Lexus pozwalają na komfortową obsługę zestawów z wagglerami i precyzyjne umiejscowienie ich w zanęconym łowisku nawet znacznie oddalonym od brzegu.

Sztywność blanku skorelowana z progresywnym ugięciem umożliwia skuteczne zacięcie z dużej odległości oraz sprawny hol i lądowanie ryby bez obawy o zerwanie zestawu, gdyż kij doskonale amortyzuje wszelkie szarpnięcia ryby. Kije uzbroiliśmy w wysokostopkowe przelotki klasy sic, rękojeść z naturalnego korka i precyzyjny uchwyt kołowrotka. Aby wędziska zabezpieczyć przed uszkodzeniami w czasie transportu poza typowym sztywnym kapturkiem chroniącym przelotki, każda sekcja została wyposażona w gumowe pierścienie zapobiegające zakleszczaniu się składom.

Producent: 

Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: