Wędka Jaxon XT-PRO Limited Edition Pole (700, 800)

OCENA:
4.0/5 (ocen: 95)
 
Metoda łowienia pełnym zestawem jest prosta, trzeba jednak podkreślić - nie prymitywna. Wielu wędkarzy, nawet z dużym doświadczeniem, sięga po zaawansowane technicznie wędziska z tej grupy. To dla entuzjastów bata mamy w ofercie 3 modele: LIMITED EDITION, TRANS i TURBO POLE. To wędziska z najwyższej półki, niezwykle lekkie i znakomicie...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 686,69 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Wybierz model
Model długość transportowa [cm] masa [g] ilość części [szt.] długość [cm] Dostępność Wysyłka Najniższa cena (30 dni) Cena ℹ️
WJ-XXP700 142 210 7 700
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
24h
762,99 zł 686,69 zł
Dodać Odejmować
WJ-XXP800 142 290 8 800
wysyłka w 48h1 szt.
48h
883,49 zł 795,14 zł
Dodać Odejmować

Metoda łowienia pełnym zestawem jest prosta, trzeba jednak podkreślić - nie prymitywna. Wielu wędkarzy, nawet z dużym doświadczeniem, sięga po zaawansowane technicznie wędziska z tej grupy. To dla entuzjastów bata mamy w ofercie 3 modele: LIMITED EDITION, TRANS i TURBO POLE.

To wędziska z najwyższej półki, niezwykle lekkie i znakomicie wyważone, o charakterystycznej akcji łączącej odpowiednią sztywność z charakterystyką, którą cechują baty z najwyższej półki.

Według powszechnej opinii wędkarze to przyziemni pragmatycy, których zadowoli jakikolwiek sprzęt, byleby był bezawaryjny i służył długie lata. Czy tak jest naprawdę? Zapewne w wielu z nas drzemie marzenie, dziecięca tęsknota za sprzętem doskonałym.

Takim, który byłby idealnie zestrojony z naszymi umiejętnościami; takim, który oferowałby najwyższe walory użytkowe. Grono „marzycieli” stale rośnie, także w Polsce. To dla nich powstają ciągle nowe konstrukcje, dopieszcza się i unowocześnia starsze modele, testuje nowe materiały. „Marzyciele” poświęcają swojej pasji wiele czasu i zapału. Nikogo nie dziwi już dzisiaj specjalista polujący na jeden konkretny gatunek ryby lub zwolennik jednej metody. Tacy wędkarze są świadomi swoich potrzeb, świadomi tego, czego oczekują od sprzętu – to prawdziwi koneserzy.

Dla nich liczy się każdy detal, każdy drobiazg, zaakceptują tylko te konstrukcje, które spełnią ich oczekiwania. Spotkać ich można wszędzie – spinningują, łowią w morzu, wędrują po świecie z muchówką, startują w zawodach spławikowych, polują na rekordowe ryby. Przygotowanie sprzętu skonstruowanego bez kompromisów, precyzyjnie dostosowanego do konkretnej metody, a jednocześnie w akceptowalnej cenie, jest bardzo trudne. Trudne, ale nie niemożliwe…

To dla tych właśnie wędkarzy zaprojektowaliśmy całą rodzinę wędzisk  XT-PRO. Są to wędziska absolutnie topowe, zaprojektowane w każdym detalu, od uchwytu do kołowrotka aż po szczytową przelotkę, dla entuzjastów i miłośników wędkarstwa, uwzględniające specyfikę różnych metod wędkarskich i wykorzystujące najlepsze z dostępnych obecnie materiałów.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T. Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: