Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-PRO NG Royal Salmon Fly

OCENA:
4.2/5 (ocen: 46)
 
W naszej hierarchii wędzisk seria XT-PRO jest ulokowana najwyżej. Wszystkie wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali wykończenia. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii „multi modulus” opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych C24T/C30T/C36T/C40T i C46T. Rodzina wędzisk XT-PRO NG ROYAL FLY to prawdziwa arystokracja wśród muchówek – harmonijnie zestrojone...

czytaj więcej »

Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] aftm Dostępność Cena
WJ-XRF42510 425 145 3 234 10
brakbrak
---
WJ-XRF42511 425 145 3 251 11
brakbrak
---
WJ-XRF45011 450 154 3 285 10/11
brakbrak
---

W naszej hierarchii wędzisk seria XT-PRO jest ulokowana najwyżej. Wszystkie wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali wykończenia. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii „multi modulus” opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych C24T/C30T/C36T/C40T i C46T.

Rodzina wędzisk XT-PRO NG ROYAL FLY to prawdziwa arystokracja wśród muchówek – harmonijnie zestrojone blanki pozwalają na wykonywanie dalekich i precyzyjnych rzutów. Wędziska są przy tym szybkie i doskonale wyważone, co daje uczucie niezwykłego komfortu. Naprawdę świetne wędziska! W naszej ofercie są zarówno lekkie muchówki do łowienia pstrągów i lipieni, jak i dłuższe modele, o masywniejszych blankach i większej wytrzymałości, adresowane do łowców troci i łososi.

Według powszechnej opinii wędkarze to przyziemni pragmatycy, których zadowoli jakikolwiek sprzęt, byleby był bezawaryjny i służył długie lata. Czy tak jest naprawdę? Zapewne w wielu z nas drzemie marzenie, dziecięca tęsknota za sprzętem doskonałym.

Takim, który byłby idealnie zestrojony z naszymi umiejętnościami; takim, który oferowałby najwyższe walory użytkowe. Grono „marzycieli” stale rośnie, także w Polsce. To dla nich powstają ciągle nowe konstrukcje, dopieszcza się i unowocześnia starsze modele, testuje nowe materiały. „Marzyciele” poświęcają swojej pasji wiele czasu i zapału. Nikogo nie dziwi już dzisiaj specjalista polujący na jeden konkretny gatunek ryby lub zwolennik jednej metody. Tacy wędkarze są świadomi swoich potrzeb, świadomi tego, czego oczekują od sprzętu – to prawdziwi koneserzy.

Dla nich liczy się każdy detal, każdy drobiazg, zaakceptują tylko te konstrukcje, które spełnią ich oczekiwania. Spotkać ich można wszędzie – spinningują, łowią w morzu, wędrują po świecie z muchówką, startują w zawodach spławikowych, polują na rekordowe ryby. Przygotowanie sprzętu skonstruowanego bez kompromisów, precyzyjnie dostosowanego do konkretnej metody, a jednocześnie w akceptowalnej cenie, jest bardzo trudne. Trudne, ale nie niemożliwe…

To dla tych właśnie wędkarzy zaprojektowaliśmy całą rodzinę wędzisk  XT-PRO. Są to wędziska absolutnie topowe, zaprojektowane w każdym detalu, od uchwytu do kołowrotka aż po szczytową przelotkę, dla entuzjastów i miłośników wędkarstwa, uwzględniające specyfikę różnych metod wędkarskich i wykorzystujące najlepsze z dostępnych obecnie materiałów.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T. Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki muchowe

Podobne produkty: 

Wędki muchowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: