Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Desire Mini

OCENA:
4.4/5 (ocen: 56)
 
Lekkie, sztywne i szybkie spinningi teleskopowe wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego. Charakteryzują się wyjątkowo krótką długością transportową i niespotykaną w teleskopach, szybką akcją. Wędki wykonane z dobrej jakości włókna węglowego pomimo składu teleskopowego, wędka zachowuje akcję klasycznego spinningu dwuczęściowego. Wędka z bardzo krótkim składem zmieści się nam w większości walizek bagażowych. Wędka polecana do połowu...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] masa [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
WAA129-210 15-45 150 210 53 7 brak
brak
---
WAA129-240 15-45 198 240 53 8 brak
brak
---
WAA129-270 15-45 242 270 55 9 brak
brak
---

Lekkie, sztywne i szybkie spinningi teleskopowe wykonane z wysokiej jakości włókna węglowego. Charakteryzują się wyjątkowo krótką długością transportową i niespotykaną w teleskopach, szybką akcją.

Wędki wykonane z dobrej jakości włókna węglowego pomimo składu teleskopowego, wędka zachowuje akcję klasycznego spinningu dwuczęściowego. Wędka z bardzo krótkim składem zmieści się nam w większości walizek bagażowych. Wędka polecana do połowu szczupaków na średniej wielkości przynęty.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

2015-07-14
Już kilka lat używam go do połowu szczupaków w małych zaporówkach i jeziorach, w dość trudnych łowiskach ze sporą ilością zaczepów, wśród konarów i lilii. Jak wiadomo, w takich wodach nie możemy sobie pozwolić na delikatne zestawy. Dlatego potrzebna mi była wędka sztywna i dynamiczna. Mimo iż ten kij nie jest przeznaczony do finezyjnego łowienia i trudno go takim nazwać to można wyczuć na nim pracę już 8 cm kopytka. Lecz idealna sprawdza się do jerkowania, posługiwania się większymi gumami, woblerami czy wahadłami.
Praca szczytowa przechodząca pod obciążeniem w pół-parabolę. Blank czytelnie przenosi drgania (sygnały) do rękojeści co pozwala nam dokładnie wyczuć (czytać) pracę przynęty jak i odróżnić brania od zaczepów. Rękojeść korkowa wraz z uchwytem ładnie skomponowane i przyjemnie leżą w dłoni. Co przy wielogodzinnym wędkowaniu jest wielkim atutem gdyż nie męczy dłoni. Akcja bardzo dynamiczna pozwala na podbicia przynęty z nadgarstka i szybkie skwitowanie brania automatycznym odruchowym zacięciem. Moc wędziska jest wystarczająca by z dużym komfortem przeprowadzić walkę nawet z metrowym szczupakiem, o czym ostatnio miałem przyjemność się przekonać. Niestety popełniłem niewybaczalny błąd. Chciałem obrócić łódkę i uwolnić żyłkę spod łódki. Podnosząc kotwicę zawadziłem o żyłkę i ją przeciąłem. Niestety nawet doświadczonemu wędkarzowi w takich sytuacjach zdarza się popełnić błędy. W końcu na nich się uczymy. Mój kolega w takich sytuacjach mawia „ryba też musi mieć szansę”
Jeśli szukacie naprawdę solidnego teleskopowego kijka szczupakowo-sandaczowego, to właśnie ten kij mogę Wam polecić z czystym sumieniem. I powiem Wam jeszcze jedno Jak Mikado wypuści identyczny kij tylko z cw do 30-35g, to bez wahania go kupię.
Artur S, Kętrzyn
2015-07-05
Tu możecie przeczytać moją opinię:
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,mikado-desire-mini-8211-opinia,84329
Artur S, Kętrzyn
2015-06-03
Jest to naprawdę fajny szybki kij szczupakowo- sandaczowy. Używam go pod woblery i większe gumy.
Artur S, Kętrzyn

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: