Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger Albion Carp 2-częściowa (360)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 41)
 
Jak często okazywało się że rzuty oddawane zestawem karpiowym były zbyt krótkie aby osiągnąć zanęcone łowisko? Ile razy trzeba było korzystać z pontonu lub łódki do wywozu zestawów w sytuacji gdy łowisko okazało się oddalone zaledwie o kilka metrów od rzutów osiąganych wędziskiem? Jak często Twojemu wędzisku podczas holu zabrakło mocy na to by zawrócić medalową rybę uciekającą w zaczepy lub gęstą roślinność? Wystąpienie podobnych...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 4 wariantach

Cena od: 538,19 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Wybierz model
Model długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ciężar wyrzutowy [lbs] Dostępność Cena
132010360 360 188 2 308 3
do 5 dni roboczych
597,99 zł
538,19 zł
Dodać Odejmować
132010390 390 202 2 328 3
brakbrak
---
132011360 360 188 2 322 3.5
brakbrak
---
132011390 390 202 2 336 3.5
brakbrak
---

Jak często okazywało się że rzuty oddawane zestawem karpiowym były zbyt krótkie aby osiągnąć zanęcone łowisko? Ile razy trzeba było korzystać z pontonu lub łódki do wywozu zestawów w sytuacji gdy łowisko okazało się oddalone zaledwie o kilka metrów od rzutów osiąganych wędziskiem? Jak często Twojemu wędzisku podczas holu zabrakło mocy na to by zawrócić medalową rybę uciekającą w zaczepy lub gęstą roślinność? Wystąpienie podobnych niepożądanych sytuacji podczas łowienia ryb karpiowatych można ograniczyć do minimum stosując wędziska wysokiej klasy wykonane z grafitu IM 9, zaprojektowanych przez specjalistów zarażonych pasją wędkarstwa na najwyższym poziomie.

Problem długości rzutów rozwiązaliśmy stosując pierścienie przelotek o dużej średnicy których rozmieszczenie wyznaczyliśmy doświadczalnie zestawiając z ugięciem wędziska. Wędziska pomimo niezwykle niskiej masy dysponuje zapasem mocy gwarantującym bezpieczny hol największych przedstawicieli gatunku karpiowatych. Te doskonałe wędki wyposażyliśmy w cechowane przelotki klasy SiC, uchwyt firmy Fuji i rękojeść wykonaną z najwyższej jakości pianki Eva. Zgodnie z tendencją do stosowania kołowrotków bez wolnego biegu szpuli wyposażyliśmy kije w klipsy przytrzymujące żyłkę tak aby stały się jak najbardziej uniwersalne.

Oferujemy wędziska dwu i trzy składowe tak aby każdy wędkarz mógł wybrać wędzisko najbardziej odpowiednie do miejsca połowu i przyzwyczajeń.

Szeroka rodzina wędek przeznaczona dla pasjonatów połowów wszystkimi metodami. Zawierają się w niej wędki bolońskie, feedery, spinningi, baty, karpiówki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Odporne na ciężkie warunki i przykre traktowanie blanki. Posiadają wystarczająco duży zapas mocy, aby wygrać walkę z wiekszością okazów zamieszkujących nasze wody.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: