Wonder 2kg Champion Feed

OCENA:
4.4/5 (ocen: 9)
 
WONDER BLACK   najbardziej popularna i uznana zanęta Champion Feed. Jej największym atutem jest to, że pod każdym względem jest uniwersalna i zawsze skuteczna. Przyciąga leszcze, płocie, krąpie i inne ryby spokojnego żeru. W zależności od nawilżenia i rodzaju użytej gliny można ją zastosować w wodach stałych, kanałach i rzekach. Sprawdza...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 9 wariantach

Cena od: 35,80 zł

Wybierz model
Model kolor masa [g] wersja Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
CHF-WBL2 czarny 2000 WONDER BLACK
wysyłka w ciągu 24h25 szt.
24h
35,80 zł
Dodać Odejmować
CHF-WBR2 brązowy 2000 WONDER BRONZE
wysyłka w ciągu 24h5 szt.
24h
35,80 zł
Dodać Odejmować
CHF-WBB2 jasny 2000 WONDER BIG BREAM
wysyłka w 48h20 szt.
48h
35,80 zł
Dodać Odejmować
CHF-WG2 żółty 2000 WONDER GOLD
wysyłka w 48h8 szt.
48h
35,80 zł
Dodać Odejmować
CHF-WMIX2 jasny ( lekko żółta ) 2000 WONDER MIX
wysyłka w 48h2 szt.
48h
35,80 zł
Dodać Odejmować
CHF-WSIL2 jasny 2000 WONDER SILVER
wysyłka w 48h1 szt.
48h
35,80 zł
Dodać Odejmować
CHF-WH2 jasny 2000 WONDER HEAVY brak
brak
---
CHF-WMIXB2 czarny 2000 brak
brak
---
CHF-WYEL2 żółty 2000 WONDER YELLOW brak
brak
---

WONDER BLACK  najbardziej popularna i uznana zanęta Champion Feed. Jej największym atutem jest to, że pod każdym względem jest uniwersalna i zawsze skuteczna. Przyciąga leszcze, płocie, krąpie i inne ryby spokojnego żeru. W zależności od nawilżenia i rodzaju użytej gliny można ją zastosować w wodach stałych, kanałach i rzekach. Sprawdza się o każdej porze roku. Na wody trudne i głębokie najlepiej stosować ją samodzielnie. Na małe ryby i płytkie wody idealnie komponuje się z Worldcup. Na wody płynące warto łączyć ją z zanętą Voorn (dominacja płoci i krąpi)  lub Brasem Zilver (gdy dominują leszcze i krąpie).

 

WONDER BRONZE zanęta o dokładnie takim samym składzie jak Wonder Black. Różnica polega wyłącznie na zastosowaniu brązowego barwnika o znacznych właściwościach chmurotwórczych. Wyrazisty brunatny obłok w wielu warunkach korzystnie wpływa na pr1zyciąganie ryb, szczególnie w wodach płynących. W połączeniu z Wonder Black daje ciemnobrunatną mieszankę, optymalną na większość łowisk.

WONDER MIX  zanęta oparta o legendarną już recepturę belgijskich zawodników. Jest to bardzo kaloryczna mieszanka do nęcenia leszczy, krąpi i płoci, ale także innych wygłodniałych ryb. Posiada niezwykle przyjemny słodko-kukurydziany zapach i smak wynikający ze składu tej zanęty. Należy ją stosować na wszystkie typy łowisk z bogatym rybostanem, w których ryby konkurują o jedzenie i reagują na pokarm spożywczy lepiej niż na same robaki - w takich warunkach Wonder Mix zawsze będzie REWELACYJNY! Można go stosować samodzielnie lub jako dodatek wzbogacający w mieszance zanętowej. Na szybkie rzeki Wonder Mix należy komponować z Brasem Zilver. W połączeniu z Wonder Heavy to najlepsza mieszanka na łowiska z dużą populacją krąpi i leszczy. Z Wonder Black/Bronze lub Speedo tworzy super uniwersalną mieszankę na wszystkie

WONDER BIG BREAM

Nazwa tej mieszanki jednoznacznie wskazuje na jej zastosowanie, czyli leszcze i inne duże ryby. BIG BREAM jest zupełnie inny niż pozostałe zanęty ChFeed. Posiada bardzo grube i zróżnicowane cząstki, wszystkie słodkie i pożywne oraz specyficzny słodki aromat. Smakując tą zanętę czuć, że jej baza powstała z pokruszonych, pysznych ciastek. Jest to zanęta dość lekka do zastosowania przede wszystkim na wodach stałych i wolno płynących. Na rzeki należy komponować ją z Brasem Zilver.

HEAVY

Ciężka zanęta do nęcenia leszczy i krąpi w kanałach i rzekach. Posiada naturalny, korzenny aromat. Idealnie komponuje się z WONDER BLACK’iem. Jak w przypadku wszystkich zanęt Champion Feed jej aktywność w wodzie uzależniona jest od ilości użytej wody do rozrobienia zanęty jak i czasu jej nasycenia.

WONDER MIX DARK

Mix to zanęta oparta o legendarną już recepturę belgijskich zawodników. Jest to bardzo kaloryczna mieszanka do nęcenia leszczy, krąpi i płoci, ale także innych wygłodniałych ryb. Posiada niezwykle przyjemny słodko-kukurydziany zapach i smak wynikający ze składu tej zanęty. Należy ją stosować na wszystkie typy łowisk z bogatym rybostanem, w których ryby konkurują o jedzenie i reagują na pokarm spożywczy lepiej niż na same robaki – w takich warunkach Wonder Mix zawsze będzie REWELACYJNY! Można go stosować samodzielnie lub jako dodatek wzbogacający w mieszance zanętowej. Na szybkie rzeki Wonder Mix należy komponować z Brasem Zilver. W połączeniu z Wonder Heavy to najlepsza mieszanka na łowiska z dużą populacją krąpi i leszczy. Z Wonder Black/Bronze lub Speedo tworzy super uniwersalną mieszankę na wszystkie rybne łowiska.

Producent: 

Champion Feed

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: