Pomocnik Wędkarza

Ziarna w zalewie - Konopie Scopex Squid 2,5 l NASH

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 
Ziarna w zalewie Scopex Squid Hemp to wysokiej jakości, duże nasiona francuskiej konopi. Aromatyzowane legendarnym zapachem Scopex No. 1 i mieszane z czystym wyciągiem ze Squida Atlantyckiego . Oszałamiające karpie złowione podczas testów - w tym największa ryba ze słoweńskiego jeziora Bled są tylko potwierdzeniem, że Scopex Squid Hemp jest świetną alternatywą dla tradycyjnych ziaren zanętowych. Nashbait Particles to świeże produkty,...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 54,99 zł

Model pojemność Dostępność Cena
b0111 2.5 litra
wysyłka w ciągu 24h3 szt.
54,99 zł
Dodać Odejmować

Ziarna w zalewie Scopex Squid Hemp to wysokiej jakości, duże nasiona francuskiej konopi. Aromatyzowane legendarnym zapachem Scopex No. 1 i mieszane z czystym wyciągiem ze Squida Atlantyckiego.

Oszałamiające karpie złowione podczas testów - w tym największa ryba ze słoweńskiego jeziora Bled są tylko potwierdzeniem, że Scopex Squid Hemp jest świetną alternatywą dla tradycyjnych ziaren zanętowych.

Nashbait Particles to świeże produkty, gotowane w szczelnych pojemnikach, które zapewniają im długi okres przydatności do spożycia czyniąc produkt poręcznym w użyciu. Wprowadzenie wygodnych słojów o pojemności 500ml oraz 2,5 litra pozwoli Ci dostosować ilość potrzebnych nasion do długości zasiadki.

Producent: 

NASH

Kategoria: 

Zanęty naturalne

Podobne produkty: 

Zanęty naturalne NASH

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: