Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Rybki konserwowane Wedkarski.com

OCENA:
4.0/5 (ocen: 31)
 
Rybki konserwowane ARTI COLOR są oferowane w postaci małego, mobilnego pakietu, łatwego do przewożenia i przechowywania. Pod względem użytkowym stanowią nowość na rynku wędkarskim - są zafoliowane w stanie wilgotnym razem z płynem konserwującym o specyficznym zapachu.Rybki przechowywane w lodówce zachowują pełną przydatność przez minimum 12 miesięcy (poziom półki z warzywami). W warunkach normalnych (20 - 25 oC), bez dostępu światła...

czytaj więcej »

Model długość [cm] ilość w opakowaniu [szt.] Dostępność Cena
konryb 5-11 2-4
brakbrak
---

Rybki konserwowane ARTI COLOR są oferowane w postaci małego, mobilnego pakietu, łatwego do przewożenia i przechowywania. Pod względem użytkowym stanowią nowość na rynku wędkarskim - są zafoliowane w stanie wilgotnym razem z płynem konserwującym o specyficznym zapachu.Rybki przechowywane w lodówce zachowują pełną przydatność przez minimum 12 miesięcy (poziom półki z warzywami). W warunkach normalnych (20 - 25 oC), bez dostępu światła wytrzymują ponad 6 miesięcy. Znakomitą łowność tych przynęt potwierdziła 10-letnia praktyka wędkarska w Polsce i Czechach. Są niezastąpione w sytuacjach kiedy "żywiec" jest trudno dostępny lub jego pozyskanie jest czasochłonne. Niezależnie od tych sytuacji stanowią najlepszą przynętę do połowu sandacza, a także innych drapieżników np. mogą być z powodzeniem używane w wędkarstwie morskim na dorsza i łososia. Do wyrobu tych przynęt używane są małe płotki i ukleje stanowiące tzw. chwast w stawach hodowlanych.

W opakowaniu znajduje się około 3-4 sztuk.  W przypadku 3 sztuk ryby mają wymiar około 8-11 cm. W przypadku 4 ryb długość oscyluje w granicach 5-8 cm.

Producent: 

Wedkarski.com

Kategoria: 

Zanęty naturalne

Podobne produkty: 

Zanęty naturalne Wedkarski.com

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: