Ten produkt nie jest już dostępny

Fly Foam - pływająca pianka syntetyczna Vision FlyFishing

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 
Pływająca pianka syntetyczna. Niezastąpiony materiał przy konstruowaniu much bardzo lekkich, mających unosić się tuż pod lub na powierzchni wody. Stosuje się ją więc do wiązania nimf imitujących owady tuż przed wylotem (emergery i pupy). W tym wypadku z pianki wykonuję tułów, pochewkę lub główkę muchy w zależności od tego w jakiej pozycji ma ona pływać i jakiego owada imituje. Ponadto wykonuję z niej tułowia much suchych. Bardzo dobrze...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] kolor wymiary Dostępność Cena
88294 2 czarny 8 x 12 cm
brakbrak
---
88295 2 szary 8 x 12 cm
brakbrak
---
88296 2 biały 8 x 12 cm
brakbrak
---
88297 2 żółty 8 x 12 cm
brakbrak
---

Pływająca pianka syntetyczna. Niezastąpiony materiał przy konstruowaniu much bardzo lekkich, mających unosić się tuż pod lub na powierzchni wody. Stosuje się ją więc do wiązania nimf imitujących owady tuż przed wylotem (emergery i pupy). W tym wypadku z pianki wykonuję tułów, pochewkę lub główkę muchy w zależności od tego w jakiej pozycji ma ona pływać i jakiego owada imituje. Ponadto wykonuję z niej tułowia much suchych.

Bardzo dobrze wychodzi na przykład imitacja dużej jętki w której z pianki konstruuje się tułów zwykle wystający poza trzonek haczyka (extend body). Możemy wyciąć go jako jeden kawałek nabijany na haczyk. Dodatkową zaletą pianki  jest możliwość jej kolorowania pisakami wodoodpornymi. Niezastąpiony materiał do much jeziorowych. Tam bowiem bardzo często ryby zbierają nimfy ochotek, a te mają zwyczaj dość długiego pływania tuż pod powierzchnią przed samym przeobrażeniem.

Opakowanie zawiera dwa arkusze pianki o wymiarach 8 x 12 cm.

Producent: 

Vision FlyFishing

Kategoria: 

Akcesoria muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: