Ten produkt nie jest już dostępny

Książka ABC Wędkowania Multico

OCENA:
4.8/5 (ocen: 8)
 
!!USZKODZONA OKŁADKA!! Przystępny język, liczne zdjęcia i rysunki instruktażowe oraz słownik trudniejszych terminów pozwolą ci szybko i łatwo wejść w wędkarski świat. Wiedza i doświadczenie autora, Jacka Stępnia, wielokrotnego mistrza Polski, Europy i świata, są gwarancją najwyższej merytorycznej jakości porad zawartych w książce. Chcesz wędkować, ale nie wiesz od czego zacząć? Oto poradnik dla ciebie. "Abc wędkowania" zbiera w jednym...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
2712-9901202 twarda oprawa
brakbrak
---

!!USZKODZONA OKŁADKA!!

Przystępny język, liczne zdjęcia i rysunki instruktażowe oraz słownik trudniejszych terminów pozwolą ci szybko i łatwo wejść w wędkarski świat. Wiedza i doświadczenie autora, Jacka Stępnia, wielokrotnego mistrza Polski, Europy i świata, są gwarancją najwyższej merytorycznej jakości porad zawartych w książce.
Chcesz wędkować, ale nie wiesz od czego zacząć? Oto poradnik dla ciebie. "Abc wędkowania" zbiera w jednym miejscu i porządkuje wszystkie najważniejsze informacje dla początkującego wędkarza.
Dowiesz się z niego między innymi:
* jak załatwić wszystkie formalności,
* jaki rodzaj wędkowania wybrać na początek,
* jaki zgromadzić sprzęt,
* gdzie i jak łowić.
Nauczysz się rozpoznawać najpopularniejsze gatunki ryb, poznasz ich zwyczaje i sposoby łowienia, a także zasady etyczne obowiązujące każdego wędkarza. Przystępny język, liczne zdjęcia i rysunki instruktażowe oraz słownik trudniejszych terminów pozwolą ci szybko i łatwo wejść w wędkarski świat. Wiedza i doświadczenie autora, Jacka Stępnia, wielokrotnego mistrza Polski, Europy i świata, są gwarancją najwyższej merytorycznej jakości porad zawartych w książce. 

Opis:

  • Format: 21x26 cm
  • Liczba stron: 128
  • Autor: Jacek Stepień
Producent: 

Multico

Kategoria: 

Książki

Podobne produkty: 

Książki Multico

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: