Ten produkt nie jest już dostępny

Podbierak drewniany Salix Alba

OCENA:
4.6/5 (ocen: 42)
 
Podbieraki drewniane z magnetycznym zapięciem w standardzie. Wykorzystywane są różne gatunki drzew owocowych dzięki czemu każdy podbierak ma swój niepowtarzalny wygląd. NOWA SIATKA - w standardzie obecnie stosujemy nową siatkę o większych oczkach, bezwęzłową, nie kaleczącą ryb, o bardzo dużej wytrzymałości. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
1117 36,5x22x58
brakbrak
---
1118 37,5x27x59,5
brakbrak
---
1119 41x29,5x62,5
brakbrak
---
1120 53x33,5x79
brakbrak
---

Podbieraki drewniane z magnetycznym zapięciem w standardzie. Wykorzystywane są różne gatunki drzew owocowych dzięki czemu każdy podbierak ma swój niepowtarzalny wygląd. NOWA SIATKA - w standardzie obecnie stosujemy nową siatkę o większych oczkach, bezwęzłową, nie kaleczącą ryb, o bardzo dużej wytrzymałości.

W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo. Używamy wyłącznie najwyższej jakości tkanin, taśm, zamków, klamer i innych surowców. Ponieważ nasze produkty są projektowane przez wędkarzy dla wędkarzy to mamy nadzieję że kazdy z Państwa znajdzie dla siebie coś co z przyjemnościa będzie używał w trakcie wedkarskich wypraw.

Producent: 

Salix Alba

Kategoria: 

Podbieraki

Podobne produkty: 

Podbieraki Salix Alba

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: