Ten produkt nie jest już dostępny

Etui na przynęty różne rozmiary Daiwa

OCENA:
4.0/5 (ocen: 4)
 
Dostępne jako wersja pojedyncza lub podwójna z 2 oddzielnymi przegrodami. Nowoczesne etui z wodoodpornego materiału o stonowanym designie do przechowywania woblerów i wahadłówek. Piankowy wkład zapobiega zaczepianiu się o siebie kotwic i ułatwia wydobywanie przynęt. Nadaje się również do trzymania haków, główek jigowych itp. Wersja XXL: DAIWA prezentuje etui na przynęty w nowym systemie przechowywania wymyślonym w Japonii - woblery i...

czytaj więcej »

Model wymiary ilość komór Dostępność Cena
15800-010 18 cm x 8,5 cm x 5 cm 1
brakbrak
---
15800-020 22,5 cm x 16,5 cm x 4,5 cm 1
brakbrak
---
15800-050 22,5 cm x 16,5 cm x 7,5 cm 2
brakbrak
---
15800-150 35,5 cm x 21,5 cm x 6,5 cm na 60 woblerów itp.
brakbrak
---

Dostępne jako wersja pojedyncza lub podwójna z 2 oddzielnymi przegrodami. Nowoczesne etui z wodoodpornego materiału o stonowanym designie do przechowywania woblerów i wahadłówek. Piankowy wkład zapobiega zaczepianiu się o siebie kotwic i ułatwia wydobywanie przynęt. Nadaje się również do trzymania haków, główek jigowych itp.

Wersja XXL: DAIWA prezentuje etui na przynęty w nowym systemie przechowywania wymyślonym w Japonii - woblery i wahadłówki rozłożone są bardziej przejrzyście. Etui optymalnie chroni wabiki przed uszkodzeniem, eliminując jednocześnie drażniący problem poplątanych kotwic różnych przynęt. To wysokiej jakości etui XXL pomieści ponad 60 woblerów i wahadłówek różnej wielkości. Żłobione wkłady z EVA umożliwiają szybkie odnalezienie i wydobycie właściwego woblera. We wnętrzu znajdują się 4 pojedyncze przegrody zamykane na zamek, w których trzymać można szpulki z materiałem przyponowym, szczypce do kółek łącznikowych, krętliki itd.

Producent: 

Daiwa

Kategoria: 

Etui

Podobne produkty: 

Etui Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: