Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Stick Shadd Sébile

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Stick Shad ma naturalny kształt, jest wyposażony w podłużny cienki kil (Power Keel), który biegnie wzdłuż brzucha przynęty. Dzięki niemu Stick Shad pracuje swobodnie i nieprzewidywalnie. Stabilnie odjeżdża w lewo, w prawo, w górę i w dół. Podczas jednostajnego prowadzenia naturalnie odchyla się na boki. Doskonałe efekty przynoszą szybkie, krótkie podszarpywania. Drapieżniki często uderzają z powodu jego nieregularnej pracy. Stick Shad podczas...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] wersja głębokość nurkowania [m] Dostępność Cena
1251202 15.5 IS11 70 neutralny 0.3-0.6
brakbrak
---
1251204 15.5 IS04 70 neutralny 0.3-0.6
brakbrak
---
1251208 15.5 IS15 70 neutralny 0.3-0.6
brakbrak
---
1251250 15.5 O 70 neutralna 0.3-0.6
brakbrak
---

Stick Shad ma naturalny kształt, jest wyposażony w podłużny cienki kil (Power Keel), który biegnie wzdłuż brzucha przynęty. Dzięki niemu Stick Shad pracuje swobodnie i nieprzewidywalnie. Stabilnie odjeżdża w lewo, w prawo, w górę i w dół.
Podczas jednostajnego prowadzenia naturalnie odchyla się na boki. Doskonałe efekty przynoszą szybkie, krótkie podszarpywania. Drapieżniki często uderzają z powodu jego nieregularnej pracy. Stick Shad podczas dżerkowania może odjechać 50cm w prawo, po czym odpłynie 1 metr w lewo, a następnie w górę i w dół.
Stick Shad Suspending - pracują tuż pod powierzchnią wody. Przeznaczone są do obławiania płytkich miejscówek oraz w zbiornikach o dużej przejrzystości wody. Podczas przerw w prowadzeniu, ten model zawiesza się nieruchomo w toni naśladując konającą rybę.
Stick Shad Sinking - doskonale wabią drapieżniki w głębszych partiach wody. Podczas pauzy, przynęta opada kolebiąc się lekko na boki.
Niektóre modele mają przeźroczysty korpus. Ich wnętrze do połowy wypełnione jest dwoma, różnej gęstości płynami. Czerwony ma gęstszą strukturę i przemieszcza się we wnętrzu przynęty. Imitując krwawiącą rybkę, jeszcze bardziej prowokuje drapieżniki.

Producent: 

Sébile

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: