Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Slim SL 13 S Salmo

OCENA:
4.5/5 (ocen: 43)
 
Slim to przynęta stworzona do zadań specjalnych. Leci tak daleko jak tego potrzebujesz, pracuje tak jak tego od niego oczekujesz. Silny wiatr czy fala to dla niego żaden problem – wręcz przeciwnie, takie warunki to dla niego część pracy, jaką wykonuje. Szczególnie zalecany do połowu: troć, łosoś. Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu: SL13 – Idealnie sprawdza się w połowie morskich troci i łososi ze skalistych brzegów Bornholmu czy...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor kotwiczki masa [g] wersja głębokość nurkowania [m] technika Dostępność Cena
PSA-SL13SSE 13 SE 1 29 tonąca 2 spinning & trolling
brakbrak
---
PSA-SL13SSRB 13 Sparkling Red Black 1 29 tonąca 2 spinning & trolling
brakbrak
---
PSA-SL13STB 13 TB 1 29 tonąca 2 spinning & trolling
brakbrak
---

Slim to przynęta stworzona do zadań specjalnych. Leci tak daleko jak tego potrzebujesz, pracuje tak jak tego od niego oczekujesz. Silny wiatr czy fala to dla niego żaden problem – wręcz przeciwnie, takie warunki to dla niego część pracy, jaką wykonuje.

Szczególnie zalecany do połowu: troć, łosoś. Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu: SL13 – Idealnie sprawdza się w połowie morskich troci i łososi ze skalistych brzegów Bornholmu czy Gotlandii, wczesna wiosna i późna jesień, spinning.

Jak łowić na SLIM’a: Po rzucie można pozwolić przynęcie opadać na żądaną głębokość lub zwijać linkę od razu. W czasie opadania należy utrzymywać doskonały kontakt z przynętą, ponieważ delikatne ruchy migoczące Slim’a często prowokują brania w tej fazie. Szybkość ściągania zależy od łowiska i żerowania ryb, ale najefektywniejsza jest zwykle sekwencja kilku krótkich pociągnięć szczytówką wędziska i krótkich przerw.

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: