Ten produkt nie jest już dostępny

Countdown Magnum Chartreuse Redhead waga: 36 gram Rapala

OCENA:
4.3/5 (ocen: 16)
 
Światowy numer jeden! Słonowodna przynęta, ręcznie montowana i testowana w zbiornikach, Magnum to idealny wobler do łowienia w trudnych warunkach, na zarośniętych akwenach. Równocześnie bardzo dobrze radzi sobie z gatunkami słodkowodnymi, takimi jak sandacz i szczupak. Realistyczna kolorystyka gwarantuje skuteczność w wodach na całym świecie. Skuteczne łowienie: ZYGZAKOWANIE: jeżeli łowiąc na trolling dwukrotnie...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor kotwiczki masa [g] wersja głębokość nurkowania [m] Dostępność Cena
CDMAG14 CRH 14 Chartreuse Redhead 2 36 tonąca 4.5-5.4
brakbrak
---

Światowy numer jeden! Słonowodna przynęta, ręcznie montowana i testowana w zbiornikach, Magnum to idealny wobler do łowienia w trudnych warunkach, na zarośniętych akwenach.

Równocześnie bardzo dobrze radzi sobie z gatunkami słodkowodnymi, takimi jak sandacz i szczupak. Realistyczna kolorystyka gwarantuje skuteczność w wodach na całym świecie.

Skuteczne łowienie:
ZYGZAKOWANIE: jeżeli łowiąc na trolling dwukrotnie przeczesałeś łowisko i nic, zacznij zygzakować łódką. Gdy tylko to możliwe, staraj się skręty łodzi zróżnicować - raz głębiej, raz płycej, a gdy łowisz bez downriggera, dobrym trikiem jest krótkie podciąganie i popuszczanie linki kołowrotkiem.

Technika prowadzenia - modele najmniejsze:
"METODA SCHODKOWA" - aby upolować grubego okonia łowiąc na tonący wobler, stosujemy następującą technikę prowadzenia: pozwalamy woblerowi opaść na dno, a następnie podciągamy w kierunku powierzchni wody wykonując krótkie, 2 - 3 sekundowe, przerwy. Prowadzimy w ten sposób konsekwentnie, aż przynęta znajdzie się pod szczytówką wędziska.

Producent: 

Rapala

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: