Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado ARCHER LIGHT SPIN

OCENA:
4.3/5 (ocen: 45)
 
Rodzina udanych spinningów wykonanych z wysoko przetworzonego włókna węglowego, przeznaczonych do połowów różnymi odmianami przynęt sztucznych. Wszystkie kije dzięki węglowej konstrukcji cechuje szybka szczytowa akcja ułatwiająca operowanie i stałą kontrolę nad prowadzoną przynętą. Najlżejsze z wędzisk, bardzo czułe, wyposażyliśmy w sztywny dolnik i elastyczną wklejaną szczytówkę z pełnego włókna węglowego w roli sygnalizatora, gdyż kij...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
wa738-210 5-17 210 110 2 128
brakbrak
---
WA738-240 5-23 240 125 2 136
brakbrak
---
WA738-270 5-28 270 141 2 164
brakbrak
---

Rodzina udanych spinningów wykonanych z wysoko przetworzonego włókna węglowego, przeznaczonych do połowów różnymi odmianami przynęt sztucznych. Wszystkie kije dzięki węglowej konstrukcji cechuje szybka szczytowa akcja ułatwiająca operowanie i stałą kontrolę nad prowadzoną przynętą. Najlżejsze z wędzisk, bardzo czułe, wyposażyliśmy w sztywny dolnik i elastyczną wklejaną szczytówkę z pełnego włókna węglowego w roli sygnalizatora, gdyż kij został opracowany pod kątem obsługi niewielkich przynęt prowadzonych różnymi technikami.

Archer-a Ultralight Spin polecamy do połowu okoni i sandaczy na niewielkie gumki obciążone bocznym trokiem lub główką jigową. Archer Light i Medium Spin to uniwersały doskonałe do połowu niemalże wszystkich gatunków drapieżników na różnego typu łowisk, doskonale sprawdzą się przy polowaniu na bolenie, szczupaki, okonie i sandacze w wodach stojących oraz rzekach. Heavy Spiny cechuje duża masa wyrzutowa połączona z solidną strukturą blanków umożliwiającą stawienie czoła okazowym przedstawicielom rybiej społeczności, są to wędki dla których okazowy szczupak sandacz i sum jest odpowiednim przeciwnikiem. Wszystkie spinningi serii Archer cechuje lekkość, doskonałe wyważenie i wysoka precyzja wykonania. Komponenty użyte przy zbrojeniu takie jak przelotki klasy sic w lekkich ramkach, sprawdzone śrubowe uchwyty, korkowe rękojeści oraz najwyższej jakości nici i lakiery gwarantują bezawaryjną eksploatację przez wiele sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: