Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Temptation Ultrafast Light UFL Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 37)
 
Lekki i niesamowicie szybki spinning z pełną szczytówką z włókna węglowego do połowów metodą opadu. Budując wędziska Temptation Ultrafast Light UFL Spin stosujemy grafit IMX-9+ układany krzyżowo. Te doskonałe wędziska zaprojektowaliśmy jako narzędzia do połowu na niewielkie przynęty gumowe z ciężką główką jigową. Niespotykana sztywność blanku pozwala na agresywne prowadzenie przynęty. Niewielka gumka uzbrojona główka jigową poprowadzona na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA409-240 15 240 125 2 192
brakbrak
---
WA409-270 18 270 140 2 207
brakbrak
---
WA409-300 22 300 157 2 266
brakbrak
---
WA409-330 26 330 170 2 304
brakbrak
---

Lekki i niesamowicie szybki spinning z pełną szczytówką z włókna węglowego do połowów metodą opadu. Budując wędziska Temptation Ultrafast Light UFL Spin stosujemy grafit IMX-9+ układany krzyżowo. Te doskonałe wędziska zaprojektowaliśmy jako narzędzia do połowu na niewielkie przynęty gumowe z ciężką główką jigową.

Niespotykana sztywność blanku pozwala na agresywne prowadzenie przynęty. Niewielka gumka uzbrojona główka jigową poprowadzona na ultra cienkiej plecionce jest przynętą która startuje bardzo szybko z dna i równie szybko opada, przez co skutecznie prowokuje do brania nawet bardzo rozleniwione ryby. Ultraczuła węglowa szczytówka umożliwia obserwację wszelkich anomalii w zachowaniu przynęty, każde branie jest widoczne zanim pojawi się uderzenie w rękojeść przez co może być skontrowane bardzo szybkim i mocnym zacięciem. Sztywny dolnik pozwala zdecydowanie holować zaciętą rybę bez obawy o uszkodzenie wędki. Wędziska doskonale sprawdzę się podczas połowu sandaczy i okoni w głębokich zbiornikach zaporowych i rzekach, będą idealne w sytuacji gdy ryby słabo żerują i nie reagują na standardowe przynęty, doskonałe do „wydłubywania” ryb z trudnych łowisk w czasie zawodów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: