Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Golden Bay Pilk

OCENA:
4.2/5 (ocen: 41)
 
Nowoczesne wędziska zaprojektowane specjalnie do połowów przy użyciu pilkerów. Stosując hybrydową konstrukcję w wędziskach Golde Bay Pilk, której podstawowe założenia to integracja sztywnego dolnika z węgla IM7+ ze szczytówką wykonaną z włókna Epoxy, uzyskaliśmy lekkie i sprężyste kije umożliwiające łatwe operowanie pilkerem oraz dobre "czucie" przynęty. Zapas mocy drzemiący w dolniku zapewnia pewne i mocne zacięcie nawet z dużej...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA480-210 150 210 110 2 322
brakbrak
---
WA480-240 150 240 125 2 347
brakbrak
---
WA480-270 150 270 141 2 398
brakbrak
---
WA480-290 150 290 157 2 422
brakbrak
---

Nowoczesne wędziska zaprojektowane specjalnie do połowów przy użyciu pilkerów. Stosując hybrydową konstrukcję w wędziskach Golde Bay Pilk, której podstawowe założenia to integracja sztywnego dolnika z węgla IM7+ ze szczytówką wykonaną z włókna Epoxy, uzyskaliśmy lekkie i sprężyste kije umożliwiające łatwe operowanie pilkerem oraz dobre "czucie" przynęty.

Zapas mocy drzemiący w dolniku zapewnia pewne i mocne zacięcie nawet z dużej odległości oraz gwarantuje sprawny hol okazowej ryby nawet z dużej głębokości. Aby najlepiej dostosować te wędziska do wymagań stawianych przez ryby morskie, pilki te wyposażyliśmy w długie i wygodne rękojeści z wysokiej klasy korka aby umożliwiały pewny chwyt i pozwalały sprawnie wyholować rybę. Uzbrojenie wędzisk stanowią przelotki klasy SiC odporne na tarcie powodowane przez plecionki, oraz trwałe uchwyty kołowrotka przystosowane do montażu dużych morskich kołowrotków. Kije doskonale sprawdza się także podczas połowów słodkowodnych okazów metodą gruntową lub w trollingu.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: