Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado NSC X-LITE SPIN

OCENA:
4.3/5 (ocen: 38)
 
Niespotykanie czułe i lekkie wędzisko zaprojektowane przez zawodników spinningowych do połowu okoni na najmniejsze przynęty. NSC X-lite Spin to kij o niespotykanej w tej kategorii wyrzutowej super szybkiej akcji, którą można doskonale wykorzystać do kuszenia okoni przynętami zamontowanymi na główce jigowej. Ultraczuła szczytówka z pełnego włókna węglowego doskonale sygnalizuje wszelkie zainteresowanie ryb przynętą, pozwala zaobserwować...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA815-220 2-7 220 115 2 141
brakbrak
---
WA815-240 2-7 240 126 2 158
brakbrak
---
WA815-260 2-7 260 136 2 169
brakbrak
---

Niespotykanie czułe i lekkie wędzisko zaprojektowane przez zawodników spinningowych do połowu okoni na najmniejsze przynęty. NSC X-lite Spin to kij o niespotykanej w tej kategorii wyrzutowej super szybkiej akcji, którą można doskonale wykorzystać do kuszenia okoni przynętami zamontowanymi na główce jigowej.

Ultraczuła szczytówka z pełnego włókna węglowego doskonale sygnalizuje wszelkie zainteresowanie ryb przynętą, pozwala zaobserwować każde puknięcie, muśnięcie lub otarcie ryby o przynętę i skutecznie zaciąć nawet z większej odległości. Szybka akcja pozwala poprowadzić przynęty wieloma sposobami, poczynając od agresywnego „podbijania” główki wysoko nad dno aż po delikatne przesuwanie wabikiem po dnie wznoszącego obłoczki mułu które intrygując drapieżniki prowokują je do brania.

Wędki te doskonale sprawdziły się przy połowie wiosennych wzdręg w rzadkich trzcinowiskach, ponieważ pozwalały na oddawanie odległych rzutów lekkimi przynętami. Wędziska doskonale współpracują z cienkimi żyłkami i plecionkami ponieważ zostały wyposażone w lekkie przelotki klasy sic.

Rękojeść z portugalskiego korka doskonale leży w dłoni a ciepły, nakręcany uchwyt został przystosowany do montażu niewielkich kołowrotków. 

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: