Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran K-DON Trout & Perch spin (205)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Stworzone do połowu małymi nowoczesnymi sztucznymi wabikami, które dla odpowiedniej skuteczności wymagają specjalnego sposobu prowadzenia. Pstrągi i okonie łowi się dzisiaj ultra szybkimi spinningami takimi, jak TROUT & PERCH perfekcyjnie nadający właściwe ruchy woblerom podczas twitchingu i jerkowania, który bez problemu radzi sobie również z prezentowaniem małych gumowych imitacji. Nasza filozofia dotycząca nowoczesnego połowu...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] przelotki Dostępność Cena
22-015206 2-15 205 112 150 7
brakbrak
---
22-028206 3-28 205 112 160 7
brakbrak
---

Stworzone do połowu małymi nowoczesnymi sztucznymi wabikami, które dla odpowiedniej skuteczności wymagają specjalnego sposobu prowadzenia. Pstrągi i okonie łowi się dzisiaj ultra szybkimi spinningami takimi, jak TROUT & PERCH perfekcyjnie nadający właściwe ruchy woblerom podczas twitchingu i jerkowania, który bez problemu radzi sobie również z prezentowaniem małych gumowych imitacji.

Nasza filozofia dotycząca nowoczesnego połowu spinningowego jest jasna - nie jesteśmy po to, bu ustalać, gdzie leżą granice, a kompromisy są czymś, czego z reguły unikamy.

Fakt, iż udało nam się ich uniknąć w przypadku K-DON stwierdzicie już przy pierwszej wizycie nad wodą. Kolejnym ważnym aspektem jest podłoże stworzenia programu wędzisk K-DON - pomni naszych doświadczeń jesteśmy zdania, iż złowienie dużej ryby najczęściej nie jest dziełem przypadku.

Wędkarska wiedza, oraz świadomość praw rządzących podwodnym światem jest pierwszą z wymaganych okoliczności, drugą natomiast odpowiedni sprzęt i zdolność optymalnego wykorzystania nowoczesnych przynęt. Przysłuchiwaliśmy się dokładnie wszystkim wskazówkom od wędkarzy z naszego międzynarodowego teamu i połączyliśmy je z naszym doświadczeniami. Dzięki temu z dumą stwierdzić możemy, iż dopasowanie wędzisk K-DON do nowoczesnych metod wędkarskich udało nam się perfekcyjnie.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: