Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Big Trout Quiver 30 (360, 390)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Wszechstronność to wielka zaleta każdego wędkarza polującego w zmiennych warunkach na płochliwe pstrągi. Możliwość szybkiego przestawienia się np. z połowu gruntowego na przybrzeżny trolling lub na łowienie z bardzo dużego dystansu jest gwarantem nie wracania do domu z pustki rękoma. Dlatego "Trout Quiver 30" wyposażony jest w 3 wymienne szczytówki. Podczas połowu gruntowego szczytówki 1oz (żółta) i 1,5oz (zielona) pokazują każde...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] przelotki Dostępność Cena
25-793036 30 360 125 3+3 195 16
brakbrak
---
25-793039 30 390 135 3+3 210 16
brakbrak
---

Wszechstronność to wielka zaleta każdego wędkarza polującego w zmiennych warunkach na płochliwe pstrągi. Możliwość szybkiego przestawienia się np. z połowu gruntowego na przybrzeżny trolling lub na łowienie z bardzo dużego dystansu jest gwarantem nie wracania do domu z pustki rękoma.

Dlatego "Trout Quiver 30" wyposażony jest w 3 wymienne szczytówki. Podczas połowu gruntowego szczytówki 1oz (żółta) i 1,5oz (zielona) pokazują każde nadrobniejsze skubnięcie. Do trollingu z małej i średniej wielkości sbirulino najlepsza jest sztywna 2oz (pomarańczowa). Lekki blank wykonany z X-Power Carbon ma wystarczający zapas mocy, by nawet kapitalne pstrągi szybko wymęczyć i pewnie wprowadzić do podbieraka.

Wyposażony w lekkie jednostopkowe przelotki SiC (przelotka prowadząca dwustopkowa), nasz specjalny uchwyt kołowrotka, Sensi-Touch i rękojeść z korka i pianki EVA.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: