Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Eternum Power Pilk

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Tam, gdzie w grę wchodzi łowienie bardzo dużych ryb przy użyciu bardzo ciężkich zestawów, konieczne jest zastosowanie specjalnie przygotowanych, supermocnych wędek. Blanki tych wędek charakteryzują się dużo grubszymi ściankami i są przygotowane na wielkie, ekstremalne obciążenia. Do morskiego łowienia dorszy i innych ryb żyjących na dużych głębokościach polecamy wędki POWER PILK w dwóch wersjach: do kołowrotka ze stałą szpulą oraz do...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-ETP270280 100-280 270 142 2 377
brakbrak
---

Tam, gdzie w grę wchodzi łowienie bardzo dużych ryb przy użyciu bardzo ciężkich zestawów, konieczne jest zastosowanie specjalnie przygotowanych, supermocnych wędek. Blanki tych wędek charakteryzują się dużo grubszymi ściankami i są przygotowane na wielkie, ekstremalne obciążenia.

Do morskiego łowienia dorszy i innych ryb żyjących na dużych głębokościach polecamy wędki POWER PILK w dwóch wersjach: do kołowrotka ze stałą szpulą oraz do multiplikatora. Seria wędzisk Eternum słynie z niebywałej wytrzymałości i idealnej pracy, czyli z tego co jest niezbędne do aktywnego łowienia wielkich morskich okazów.

Uwaga! – w POWER PILK w dolnej części rękojeści zastosowano specjalnie wyprofilowane końcówki „gimbal” przygotowane do osadzenia w pasie do holowania.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: