Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-PRO Limited Edition New Concept Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Oferta z najwyższej półki! Wędziska spinningowe, karpiówki i baty adresowane do najbardziej wymagających wędkarzy. Solidne, grubościenne blanki zbudowane z 3 grup włókien grafitowych: C30T, C36T i C40T w technologii „multi modulus”. Wszystkie spinningi z serii XT-PRO LIMITED cechuje wybitnie szczytowa akcja Fast Tip. Lekkość, dynamika, najwyższy standard wykonania - wszystko to zapewnia komfort i satysfakcję podczas łowienia drapieżników....

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-XLU27030 10-30 270 142 2 210
brakbrak
---

Oferta z najwyższej półki! Wędziska spinningowe, karpiówki i baty adresowane do najbardziej wymagających wędkarzy. Solidne, grubościenne blanki zbudowane z 3 grup włókien grafitowych: C30T, C36T i C40T w technologii „multi modulus”. Wszystkie spinningi z serii XT-PRO LIMITED cechuje wybitnie szczytowa akcja Fast Tip.

Lekkość, dynamika, najwyższy standard wykonania - wszystko to zapewnia komfort i satysfakcję podczas łowienia drapieżników. W ofercie trzy grupy wędek spinningowych: New Concept Spin, Spinning oraz Jig Spin z wklejaną szczytówką z pełnego włókna węglowego. Szeroka gama wędzisk pozwala na dobranie perfekcyjnej wędki do większości znanych w Polsce metod spinningowych. Lżejsze kije gorąco polecamy miłośnikom łowienia sandaczy, szczupaków i okoni na gumy metodą „z opadu”, z wykorzystaniem plecionki. Miłośnikom połowu karpi polecamy dynamiczne, bardzo mocne dwuelementowe karpiówki w najwyższym standardzie. W ofercie znajdują się również doskonałe baty oraz wędki teleskopowe bez przelotek - w dwóch długościach 7 m i 8 m.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T.

Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: