Ten produkt nie jest już dostępny

Long Top do Megaforcer 1300 cm Jaxon

OCENA:
4.7/5 (ocen: 48)
 
W naszej hierarchii wędzisk seria XT-PRO jest ulokowana najwyżej. Wszystkie wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie nawet najdrobniejszych detali. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii Multi Modulus opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych: C24T/C30T/C36T/C40T i C46T. Poszczególne elementy wędzisk są wykonane z różnych rodzajów włókien, a wszystko po to, by zagwarantować możliwie najlepsze...

czytaj więcej »

Model długość [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
WJ-XMA02 1300.00 2
brakbrak
---
WJ-XMA04 1300.00 4
brakbrak
---

W naszej hierarchii wędzisk seria XT-PRO jest ulokowana najwyżej. Wszystkie wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie nawet najdrobniejszych detali. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii Multi Modulus opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych: C24T/C30T/C36T/C40T i C46T.

Poszczególne elementy wędzisk są wykonane z różnych rodzajów włókien, a wszystko po to, by zagwarantować możliwie najlepsze parametry użytkowe blanków. Wędziska z serii XT-PRO cechuje stosunkowo niska waga, szybka i dynamiczna akcja, oraz bardzo dobre wyważenie.

Niebywały rozwój spławikowej rywalizacji nie pozostał bez wpływu na preferencje wędkarzy. Dużym zainteresowaniem cieszy się perfekcyjnie dopracowany sprzęt dla zaawansowanych wędkarzy. To do tej właśnie grupy zaadresowana jest nasza oferta w zakresie tyczek – mamy dwa podstawowe modele XT-PRO NEW GENERATION TRANSFORMER oraz XT-PRO MEGAFORCER, do tego także wymienne topy oraz krótkie elementy przedłużające wędzisko. Cechy wspólne – dobre wyważenie, mocna konstrukcja, świetne walory użytkowe.

Według powszechnej opinii wędkarze to przyziemni pragmatycy, których zadowoli jakikolwiek sprzęt, byleby był bezawaryjny i służył długie lata. Czy tak jest naprawdę? Zapewne w wielu z nas drzemie marzenie, dziecięca tęsknota za sprzętem doskonałym.

Takim, który byłby idealnie zestrojony z naszymi umiejętnościami; takim, który oferowałby najwyższe walory użytkowe. Grono „marzycieli” stale rośnie, także w Polsce. To dla nich powstają ciągle nowe konstrukcje, dopieszcza się i unowocześnia starsze modele, testuje nowe materiały. „Marzyciele” poświęcają swojej pasji wiele czasu i zapału. Nikogo nie dziwi już dzisiaj specjalista polujący na jeden konkretny gatunek ryby lub zwolennik jednej metody. Tacy wędkarze są świadomi swoich potrzeb, świadomi tego, czego oczekują od sprzętu – to prawdziwi koneserzy.

Dla nich liczy się każdy detal, każdy drobiazg, zaakceptują tylko te konstrukcje, które spełnią ich oczekiwania. Spotkać ich można wszędzie – spinningują, łowią w morzu, wędrują po świecie z muchówką, startują w zawodach spławikowych, polują na rekordowe ryby. Przygotowanie sprzętu skonstruowanego bez kompromisów, precyzyjnie dostosowanego do konkretnej metody, a jednocześnie w akceptowalnej cenie, jest bardzo trudne. Trudne, ale nie niemożliwe…

To dla tych właśnie wędkarzy zaprojektowaliśmy całą rodzinę wędzisk  XT-PRO. Są to wędziska absolutnie topowe, zaprojektowane w każdym detalu, od uchwytu do kołowrotka aż po szczytową przelotkę, dla entuzjastów i miłośników wędkarstwa, uwzględniające specyfikę różnych metod wędkarskich i wykorzystujące najlepsze z dostępnych obecnie materiałów.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T. Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: