Ten produkt nie jest już dostępny

Dip proszkowy Powder Dip Carp Zoom

OCENA:
4.6/5 (ocen: 26)
 
Nowoczesna linia koncentratów zapachowych w proszku do panierowania wszelkiego rodzaju przynęt, między innymi kulek proteinowych, pelletów haczykowych, wszelkiego rodzaju ziaren, robaków. Występują w 8 zapachach, w wygodnych opakowaniach 85 g. W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w ostatnich latach...

czytaj więcej »

Model masa [g] smak Dostępność Cena
FZ-CZ7729 85 Truskawka-Ryba
brakbrak
---
FZ-CZ7743 85 Monstrualny krab
brakbrak
---
FZ-CZ7750 85 Muszla
brakbrak
---
FZ-CZ7767 85 Ryba
brakbrak
---
FZ-CZ7774 85 Słodka kukurydza
brakbrak
---
FZ-CZ7798 85 Ananas
brakbrak
---
FZ-CZ7804 85 Miód-Orzech Tygrysi
brakbrak
---
FZ-CZ7811 85 Ostre przyprawy
brakbrak
---

Nowoczesna linia koncentratów zapachowych w proszku do panierowania wszelkiego rodzaju przynęt, między innymi kulek proteinowych, pelletów haczykowych, wszelkiego rodzaju ziaren, robaków. Występują w 8 zapachach, w wygodnych opakowaniach 85 g.

W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w ostatnich latach widzimy najbardziej dynamiczny rozwój, rosną oczekiwania i wymagania wędkarzy, co roku pojawiają się nowe metody i innowacyjne rozwiązania. W tym sezonie zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty przynęt i zanęt karpiowych o produkty jednego z liderów europejskiego rynku karpiowego.

Firma Carp Zoom od wielu lat konsekwentnie buduje swój wizerunek topowego producenta w niezwykle wymagającym dziale karpiowym. Prezentujemy bogatą ofertę kulek, pelletów, atraktorów i innych artykułów przygotowanych specjalnie na rynek polski we współpracy z ekspertami Jaxona.

Producent: 

Carp Zoom

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: