RodPod BRONX Stalx QUEEN Delphin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 
RodPod BRONX Stalx QUEEN  został zaprojektowany w różowym kolorze, a ogólna jakość wykonania znacznie przewyższa łatwo dostępne pody w tej kategorii cenowej. Jest bardzo lekki, stabilny i kompaktowy. Ten rod pod ma wzmocnione mocowanie buzz bara, w tym wzmocniony mechanizm zatrzaskowy. Cechy te zwiększają trwałość i ułatwiają konfigurację....

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 271,99 zł

Model wymiary długość wysokość Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
101003684 transportowe: 62x16x8 cm 60-85cm 20-48 cm
do 7 dni roboczych
271,99 zł
Dodać Odejmować

RodPod BRONX Stalx QUEEN został zaprojektowany w różowym kolorze, a ogólna jakość wykonania znacznie przewyższa łatwo dostępne pody w tej kategorii cenowej. Jest bardzo lekki, stabilny i kompaktowy. Ten rod pod ma wzmocnione mocowanie buzz bara, w tym wzmocniony mechanizm zatrzaskowy. Cechy te zwiększają trwałość i ułatwiają konfigurację. Spostrzegawczy wędkarz z pewnością zauważy, że cały mechanizm ma kształt naszego logo Delphin. Unikalny system składania pozwala na spakowanie go do niewielkiej torby tekstylnej, która nie zajmie prawie żadnego miejsca w Twoim ekwipunku. Torba transportowa jest dołączona do zestawu.


Całość wykonana jest z aluminiowych profili połączonych wytrzymałymi łącznikami z tworzywa ABS. Materiały zostały wybrane na podstawie ich lekkości, trwałości i przedziału cenowego. Gdy podpórka ulegnie uszkodzeniu lub zgubieniu, można ją zastąpić uniwersalnymi podpórkami SimpleSTICK.


Producent: 

Delphin

Kategoria: 

Stanowiska, rodpody

Podobne produkty: 

Stanowiska, rodpody Delphin

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: