Pomocnik Wędkarza

Rzep do wędek mały Dragon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 53)
 
Po latach stosowania tzw. rzepów w wielu dziedzinach życia, w listopadzie 2004 roku nastąpił swego rodzaju technologiczny przełom. Jedna z wiodących firm z Tajwanu opatentowała zupełnie nową generację tego pomocnego na co dzień produktu. Nowe rozwiązanie jest o wiele subtelniejsze, pozwala tworzyć mniejsze elementy o takiej samej sile zapięcia. Dragon jako jedna z pierwszych firm na świecie zakupił prawa do stosowania nowego rzepa i już...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 2,79 zł

Model wymiary Dostępność Cena
TCH-50-40-001 22.3 x 2.4
wysyłka w ciągu 24h153 szt.
2,79 zł
Dodać Odejmować

Po latach stosowania tzw. rzepów w wielu dziedzinach życia, w listopadzie 2004 roku nastąpił swego rodzaju technologiczny przełom. Jedna z wiodących firm z Tajwanu opatentowała zupełnie nową generację tego pomocnego na co dzień produktu.

Nowe rozwiązanie jest o wiele subtelniejsze, pozwala tworzyć mniejsze elementy o takiej samej sile zapięcia. Dragon jako jedna z pierwszych firm na świecie zakupił prawa do stosowania nowego rzepa i już dziś oferuje Wam znakomitej jakości zapinki do wędzisk, ułatwiające ich przechowywanie i transport.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Rzepy

Podobne produkty: 

Rzepy Dragon

2015-11-15
Super gadżet. Doskonale trzyma części wędziska po złożeniu - nie obijają się o siebie. Niby drobiazg, ale bardzo przydatny!
Aleksander T, Łódź
2015-10-24
Poręczne i praktyczne! polecam
Piotr G, Żurawica

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: