Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Daiwa 22 EXIST (G) LT

OCENA:
4.6/5 (ocen: 7)
 
Kołowrotek 22 EXIST (G) LT to model spinningowy projektu DAIWA. Najwyższa jakość użytych komponentów i nowe technologie to gwarancja skuteczności. Partner doskonały dla najbardziej wymagających wędkarzy. Mocny mechanizm, trwała konstrukcja czyni go niezawodnym i niezastąpionym. Harmonijna praca i niespotykana wrażliwość zapewnia pozycję lidera na rynku. Kołowrotek spinningowy DAIWA 22 EXIST (G) LT - cechy główne:  - system...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie rozmiar ilość łożysk [szt.] nawój [cm] moc hamulca [kg] Dostępność Cena
10102-300 180 0.28/200 5.2:1 3000D 12 78 10
brakbrak
---
10102-401 205 0.25/330 5.2:1 4000D 12 82 10
brakbrak
---

Kołowrotek 22 EXIST (G) LT to model spinningowy projektu DAIWA. Najwyższa jakość użytych komponentów i nowe technologie to gwarancja skuteczności. Partner doskonały dla najbardziej wymagających wędkarzy. Mocny mechanizm, trwała konstrukcja czyni go niezawodnym i niezastąpionym. Harmonijna praca i niespotykana wrażliwość zapewnia pozycję lidera na rynku.

Kołowrotek spinningowy DAIWA 22 EXIST (G) LT - cechy główne: 

- system TWISTBUSTER 3,

- korpus MQ (Mg),

- wytrzymały Digigear,

- MAGSEALED,

- ATD Type-L,

- 12BB (2MS, 10CRBB).

Kontroluj kołowrotek tak, jak lubisz.

AIRDRIVE | Rotacja, jakiej nigdy wcześniej nie czułeś.


Przyszłość kołowrotków Daiwa to AIRDRIVE DESIGN. Zmniejszając masę wirnika, zespołu szpuli i kabłąka, uzyskuje się lżejsze obroty. Bezproblemowy obrót pozwala wędkarzowi poczuć prawdziwą radość z działania kołowrotka. Nowy rozdział historii kołowrotków zaczyna się od 22 EXIST.


Stworzony, aby stworzyć i zmienić przyszłość sceny wędkarskiej. AIRDRIVE DESIGN został stworzony, aby być szczytem, ​​tym, za którym wszyscy pójdą.


Aby rozpocząć tworzenie AIRDRIVE DESIGN, najpierw DAIWA podzieliła kołowrotek na dwa kluczowe elementy. Pierwszą z nich była „jednostka tylna”, która składa się z korpusu i kluczowych elementów wewnętrznych, takich jak przekładnia napędowa. Wprowadzając technologię MQ wraz z wytrzymałymi digigearami, które stają się obecnie standardem w kołowrotkach spinningowych DAIWA, nadano tylnej jednostce wysoką wytrzymałość i trwałość.
Po opracowaniu tylnej jednostki, DAIWA postanowiła przeprojektować kluczowe komponenty, które składają się na tak zwaną „jednostkę przednią”. Dzięki przebudowie zespołu rotora, szpuli i kabłąka DAIWA zdołała w 2022 roku zredukować masę przedniej części. AIRDRIVE DESIGN jest wynikiem tego nowego myślenia. DAIWA opracowała innowacyjne arcydzieło, które pozwala wędkarzom na pełną kontrolę. Zredukowana waga, płynna rotacja i wysoka responsywność pozwalają kołowrotkowi kręcić się swobodnie. Wszystkie te połączone elementy tworzą razem AIRDRIVE DESIGN.


AIRDRIVE DESIGN można podzielić na 4 kluczowe technologie.
Nowy AIRDRIVE ROTOR i nowo opracowany AIRDRIVE BAIL łączą się, aby zmniejszyć wagę górnej części kołowrotka. Zmniejszona waga zapewnia bezwysiłkową i płynną rotację, z szybkim rozruchem i niską bezwładnością. Zmniejszono niepotrzebną wagę i grubość, aby wprowadzić innowacje w nowej szpuli AIRDRIVE, która idealnie pasuje do AIRDRIVE ROTOR i AIRDRIVE BAIL, aby uzupełnić przeprojektowaną przednią część.


W przeciwieństwie do tradycyjnej wewnętrznej konstrukcji kołowrotka, DAIWA opracowała strukturę niskiego kontaktu między wałem głównym a zębatką, zwaną AIRDRIVE SHAFT. Dzięki zastosowaniu tej metody tarcie jest zmniejszone, a gładkość poprawiona. Połączenie tych nowych technologii razem pozwala kołowrotkowi być niezwykle lekkim i pozwala wędkarzowi doświadczyć płynnej rotacji o niskiej bezwładności z większą kontrolą nad akcją żyłki i wędki.

Producent: 

Daiwa

Podobne produkty: 

Kołowrotki spinningowe Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: