Pomocnik Wędkarza

Wobler Riser Bait 007 ILLEX

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
RISER BAIT 007 R to ultra-realistyczna przynęta z naszej nowej linii RISER BAIT. Zachowuje ona te same wspaniałe właściwości oraz akcję, które charakteryzują każdy z tych «ołówków». Ten kompaktowy wobler ma dużą gęstość i dobrze leci w powietrzu pozwalając na wykonywanie dalekich rzutów. Jedną z wielkich innowacji jest kąt ustawienia steru, który generuje nieregularne ruchy typowe dla uciekającej rybki. Najlepszym sposobem prowadzenia tej...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 6 wariantach

Cena od: 98,55 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model długość [cm] kolor masa [g] wersja Dostępność Cena
IL63114 7 Bright Kodachi 8 tonący
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
98,55 zł
Dodać Odejmować
IL63115 7 bone 8 tonący
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
98,55 zł
Dodać Odejmować
IL63116 7 hl ghost smelt 8 tonący
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
98,55 zł
Dodać Odejmować
IL61998 7 Ayu Head 8 tonący
brakbrak
---
IL61999 7 RT Biwako Bass 8 tonący
brakbrak
---
IL63119 7 RT Perch 8 tonący
brakbrak
---

RISER BAIT 007 R to ultra-realistyczna przynęta z naszej nowej linii RISER BAIT. Zachowuje ona te same wspaniałe właściwości oraz akcję, które charakteryzują każdy z tych «ołówków». Ten kompaktowy wobler ma dużą gęstość i dobrze leci w powietrzu pozwalając na wykonywanie dalekich rzutów.
Jedną z wielkich innowacji jest kąt ustawienia steru, który generuje nieregularne ruchy typowe dla uciekającej rybki. Najlepszym sposobem prowadzenia tej przynęty jest proste zwijanie linki. Przynęta zasmuży na powierzchni wody przy szybszym pociągnięciu lub zejdzie nieco głębiej podczas spowolnienia.

Kluczem do rozwoju serii RISER BAIT było odtworzenie działania zaskoczonej ryby uciekającej przed drapieżnikiem w górę, w kierunku powierzchni. Podczas testów zauważyliśmy, że większość ataków ma miejsce właśnie w tym momencie. Ta przynęta ma wszystkie elementy potrzebne do łowienia drapieżników takich jak okonie, bolenie czy klenie.
Niezbędna przynęta do precyzyjnego łowienia na dalekich dystansach z łodzi lub brzegu. Aerodynamiczna konstrukcja korpusu pozwala komfortowo łowić podczas silnego wiatru i najtrudniejszych warunkach.

Producent: 

ILLEX

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: