Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Pudełko na akcesoria Cormoran

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Podwójne, dwustronne pudełko na akcesoria wędkarskie jak przynęty sztuczne, haczyki czy przypony. Na pudełko składa się: 8 długich przegród w deklu, które mogą być podzielone na 28 mniejszych, 3 długie przegrody w dolnej części z możliwością podzielenia oraz 1 duża przegroda w dolnej części do podzielenia na maksymalnie 4 komórki. Akcesoria wędkarskie firmy Cormoran cechują się wysoką jakością wykonania i przemyślanym, praktycznym, niemieckim...

czytaj więcej »

Model długość [cm] szerokość wysokość [cm] Dostępność Cena
66-10019 36 7 22
brakbrak
---

Podwójne, dwustronne pudełko na akcesoria wędkarskie jak przynęty sztuczne, haczyki czy przypony. Na pudełko składa się: 8 długich przegród w deklu, które mogą być podzielone na 28 mniejszych, 3 długie przegrody w dolnej części z możliwością podzielenia oraz 1 duża przegroda w dolnej części do podzielenia na maksymalnie 4 komórki. Akcesoria wędkarskie firmy Cormoran cechują się wysoką jakością wykonania i przemyślanym, praktycznym, niemieckim designem.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Skrzynki

Podobne produkty: 

Skrzynki Cormoran

2012-12-12
Ma to pudełko od kilku miesięcy i jest ono zdecydowanie jednym z lepszych zakupów minionego sezonu. Lubię mieć użyteczne akcesoria wędkarskie na łowisku, a te z Cormorana są bardzo fajne.Za 40 zł nic lepszego nie kupię, a Fleambau jest znacznie droższy, zresztą nie wiem czy jest wart swojej ceny.

Jakub M, Gdańsk
2012-12-07
Bardzo przydatne pudełko, szczególnie na ciężarki,główki czy mniejsze blachy czy woblerki. Uwielbiam akcesoria Cromorana. Zdecydowanie polecam!
Radek C, Gdańsk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: