Ten produkt nie jest już dostępny

OKULARY POLARYZACYJNE X04 Jaxon

OCENA:
4.2/5 (ocen: 16)
 
Po założeniu tych okularów odkrywamy na nowo podwodny świat na łowisku. Jeśli nie jest zbyt głęboko i przezroczystość wody jest duża, widzimy dno, wodorosty, podwodne przeszkody i pływające w ich pobliżu ryby. Szczególnie polecamy wędkarzom uprawiającym aktywne wędkowanie, w tym łowienie na spinning i sztuczną muszkę. W obu tych metodach...

czytaj więcej »

Model wersja kolor Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
AK-OKX04AM rozjaśniająca AM brak
brak
---
AK-OKX04SM ściemniająca SM brak
brak
---
AK-OKX04XM bardzo mocno rozjaśniająca XM brak
brak
---

Po założeniu tych okularów odkrywamy na nowo podwodny świat na łowisku. Jeśli nie jest zbyt głęboko i przezroczystość wody jest duża, widzimy dno, wodorosty, podwodne przeszkody i pływające w ich pobliżu ryby.

Szczególnie polecamy wędkarzom uprawiającym aktywne wędkowanie, w tym łowienie na spinning i sztuczną muszkę. W obu tych metodach okulary polaryzacyjne to niezbędny element wyposażenia, pozwalający na pełną kontrolę ruchu błystki lub sztucznej muszki.

W ofercie 2 różne wersje soczewek:

SM – kolor ciemny grafit - wersja najciemniejsza, polecamy szczególnie na słoneczne dni
AM – kolor bursztynowy
XM - kolor jasnożółty

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Ubrania - Okulary

Podobne produkty: 

Ubrania - Okulary Jaxon

2019-03-13
Za taką cenę jak dla mnie super!!!! Używam ich przy wyprawach na rzeczne "kropki" (nad jeziorem też dają radę). Naprawdę fajnie rozjaśniają tafle wody dzięki czemu można dostrzec podwodne przeszkody, których normalnie nie są widoczne. Gorąco polecam!!!!!!
Radosław K, Łobez
2018-09-18
Miałem mały problem z zauważaniem spławika (czasami potrafił mi zniknąć na parę sekund pola widzenia przez oczopląs). Dzięki temu że okulary mocno rozjaśniają spławik jest lepiej widoczny i nie znika mi z oczu, dodatkowo słońce nie razi po oczach a okulary są bardzo lekkie i wygodne.(wersja xm)
Łukasz K, Wrocław

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: