Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Quantum Radical Heat (1040)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 39)
 
Legendarna jakość i styl naszych kołowrotków spowodował, pojawienie się wielu imitacji wśród zazdrosnych konkurentów. Gładkość pracy mechanizmu i wolnego biegu w Radical Heat są jednak nie do pobicia. Przekładnia wzbogacona o 10 łożysk działa tu bez zarzutu. Wszystko to sprawia, że legendarna historia „Heat” jest kontynuowana i doceniana zarówno przez karpiarzy jak i w wielu innych dyscyplinach wędkarskich. Duża rolka nawijająca...

czytaj więcej »

Model hamulec masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie ilość łożysk [szt.] nawój [cm] Dostępność Cena
0196040 FD 430 0.30/190 5.5 10 58
brakbrak
---

Legendarna jakość i styl naszych kołowrotków spowodował, pojawienie się wielu imitacji wśród zazdrosnych konkurentów. Gładkość pracy mechanizmu i wolnego biegu w Radical Heat są jednak nie do pobicia. Przekładnia wzbogacona o 10 łożysk działa tu bez zarzutu. Wszystko to sprawia, że legendarna historia „Heat” jest kontynuowana i doceniana zarówno przez karpiarzy jak i w wielu innych dyscyplinach wędkarskich.

  • Duża rolka nawijająca zabezpieczająca przed skręcaniem się żyłki oraz minimalizująca tarcie podczas holu ryby.
  • Łożysko oporowe.
  • 10 łożysk.
  • Niezniszczalna, toczona przekładnia.
  • Aluminiowa szpula Long-cast.
  • Precyzyjnie regulowany mechanizm wolnej szpuli.
  • Wielodyskowy system hamulcowy.
  • Elektronicznie wyważany rotor o obniżonej wadze. 
  • Aluminiowa szpula zapasowa

 

Producent: 

Quantum

Kategoria: 

Kołowrotki karpiowe

Podobne produkty: 

Kołowrotki karpiowe Quantum

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: