Ten produkt nie jest już dostępny

Płyta DVD Wielka majówka WMH

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Uwaga ten produkt możesz otrzymać jako gratis przy zamówieniu powyżej 99zł w tym przypadku film otrzymasz w miękkiej okładce. Pierwszy film na płycie opowiada o wyprawie na bałtyckie dorsze w towarzystwie pięknej Natalii, która wygrała nasz casting w 2008 roku. Dużo frajdy i dużo dobrej zabawy w sympatycznym towarzystwie. Drugi film to malownicza relacja z wyprawy muszkarskiej na słynące ze znakomitych warunków dla muszkarzy Bałkany,...

czytaj więcej »

Model wersja długość Dostępność Cena
nr34 wielka majówka 80 minut
brakbrak
---

Uwaga ten produkt możesz otrzymać jako gratis przy zamówieniu powyżej 99zł w tym przypadku film otrzymasz w miękkiej okładce.

Pierwszy film na płycie opowiada o wyprawie na bałtyckie dorsze w towarzystwie pięknej Natalii, która wygrała nasz casting w 2008 roku. Dużo frajdy i dużo dobrej zabawy w sympatycznym towarzystwie.

Drugi film to malownicza relacja z wyprawy muszkarskiej na słynące ze znakomitych warunków dla muszkarzy Bałkany, gdzie wciąż jeszcze widać ślady wojny i gdzie ryb jest zatrzęsienie. Czas trwania filmu 80 minut.

Producentem i dystrybutorem filmów jest czasopismo Wędkarstwo Moje Hobby. Wszystkie filmy DVD dostępne na stronie poniżej:

wmh.pl

Promocja, do każdych kupionych czterech filmów - piąty gratis!

Producent: 

WMH

Kategoria: 

Filmy

Podobne produkty: 

Filmy WMH

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: