Ten produkt nie jest już dostępny

Błystka HRT Błystka VIPER, srebrny/czerwony Dragon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 38)
 
Błystki obrotowe z wydłużoną paletką w standardzie „Long”, która wiruje blisko smukłego korpusu. Kształt startera i strzemiączka zapewnia idealnie stabilną pracę praktycznie w każdych warunkach środowiska wodnego. Stuprocentowe zabezpieczenie antykorozyjne. Szeroki zakres kolorystki nakładanych na paletki deseni. Sprawdzone niemal na wszystkich łowiskach polskich i zagranicznych, bardzo łowne błystki obrotowe przeznaczone do połowu...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] Dostępność Cena
DDK-11-07-001 srebrny/czerwony 5
brakbrak
---
DDK-11-07-003 srebrny/czerwony 12
brakbrak
---
DDK-11-07-002 srebrny/czerwony 8
brakbrak
---

Błystki obrotowe z wydłużoną paletką w standardzie „Long”, która wiruje blisko smukłego korpusu. Kształt startera i strzemiączka zapewnia idealnie stabilną pracę praktycznie w każdych warunkach środowiska wodnego. Stuprocentowe zabezpieczenie antykorozyjne. Szeroki zakres kolorystki nakładanych na paletki deseni.

Sprawdzone niemal na wszystkich łowiskach polskich i zagranicznych, bardzo łowne błystki obrotowe przeznaczone do połowu praktycznie wszystkich drapieżników. Szczególnie skuteczne w przypadku okoni, szczupaków, kleni, jazi, boleni, sumów. 8 i 12- gramowe modele o paletce srebrno-czerwonej (11–08), to pewniak na duże okonie i szczupaki. 5 gramowy model o srebrnej, karbowanej paletce (11–20) jest doskonałą przynętą na bolenie, szczególnie w dużych rzekach.

Producent: 

Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: