Ten produkt nie jest już dostępny

SAVAGE GEAR SG MINNOW KOLOR: blue shinner 8,5 cm Prologic

OCENA:
4.5/5 (ocen: 21)
 
Wyposażona we własne obciążenie kopia małej rybki, perfekcyjnie wyważona, znakomicie imitująca naturalny sposób poruszania się tej wielkości płotek czy wzdręg. Wiele spośród nowych, trafiających na sklepowe półki przynęt wygląda fantastycznie. Mają naturalną kolorystykę, są starannie wykonane z materiałów dobrej jakości. To jednak nie wszystko. Większość z nich nie pracuje w wodzie w sposób imitujący...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
DSS-PRO-23084 8.5 Minnow 12
brakbrak
---

Wyposażona we własne obciążenie kopia małej rybki, perfekcyjnie wyważona, znakomicie imitująca naturalny
sposób poruszania się tej wielkości płotek czy wzdręg.

Wiele spośród nowych, trafiających na sklepowe półki przynęt wygląda fantastycznie. Mają naturalną kolorystykę, są starannie wykonane z materiałów dobrej jakości. To jednak nie wszystko. Większość z nich nie pracuje w wodzie w sposób imitujący żywe przynęty – ofiary drapieżników. Nową gumę kupujemy najczęściej wzrokiem, ponieważ w sklepie nie da się jej przetestować. I dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zaufać specjalistom, którzy sami tworzą swoje przynęty, by później trafiały one na rynek jako produkty uznanych firm. Do takich ludzi należy MADS GROSELL – od lat tester firm PRO LOGIC, twórca oferty gum SAVAGEAR.

Wszelkie doświadczenia dowodzą, że najpiękniej wykonana przynęta przegrywa w konfrontacji z tą, która nawet przy przeciętnym wyglądzie, perfekcyjnie imituje w wodzie zachowanie żywej rybki czy innej potencjalnej zdobyczy sandacza czy szczupaka. Decydują tu proporcje budowy przynęty, kształt poszczególnych elementów i wyważenie całego zestawu z własnym obciążeniem lub główką jigową. W ofercie SAVAGEAR Mads potrafił połączyć świetny wygląd przynęt z doskonałą akcją. Efektem są przynęty o bezwzględnej skuteczności.

 

 

Producent: 

Prologic

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: