Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Seacor Jig Power Traveller Boat

OCENA:
4.5/5 (ocen: 2)
 
Mocna, 4-czesciowa, podróżna wędka do połowu z lodzi pilkerami do 400g. Wyraźnie zaakcentowana akcja szczytowa, harmonijna krzywa ugięcia wspaniale sprawdzają się podczas prowadzenia przynęty oraz w trakcie holu dużych ryb. Wyposażona w dolnik zakończony krzyżakiem. Wędki Seacor Jig & Pilk zbudowane są na wyjątkowo smukłych blankach cechujących się doskonała akcja, duża mocą i perfekcyjnym wyważeniem. Wyposażone w przelotki SiC i...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek Dostępność Cena
29-0404240 100-400 240 66 4 300 8
brakbrak
---

Mocna, 4-czesciowa, podróżna wędka do połowu z lodzi pilkerami do 400g. Wyraźnie zaakcentowana akcja szczytowa, harmonijna krzywa ugięcia wspaniale sprawdzają się podczas prowadzenia przynęty oraz w trakcie holu dużych ryb. Wyposażona w dolnik zakończony krzyżakiem.

Wędki Seacor Jig & Pilk zbudowane są na wyjątkowo smukłych blankach cechujących się doskonała akcja, duża mocą i perfekcyjnym wyważeniem. Wyposażone w przelotki SiC i wysokiej jakości komponenty.
Wędki Seacor Jig & Pilk wyposażone są w solidny, skręcany uchwyt kołowrotka oraz mocne i lekkie za razem przelotki SiC. Modele Jig Spin i Pilk Power posiadają korkowe rękojeści i metalowe stopki wieńczące dolnik, model Traveller rękojeść z EVA.
Stworzona, by w pełni wykorzystać zalety plecionek podczas połowu morskiego:
doskonała sygnalizacja brań, przykładny kontakt z przynętą i wspaniałe odczucia w trakcie holu.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: