Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Atthis Bolognese

OCENA:
4.3/5 (ocen: 48)
 
Profesjonalne wędziska służące do połowu metodą bolońską. Kije Atthis to doskonałe kije, które swoimi parametrami wielokrotnie udowodniły swoją wysoką pozycję w rynkowej czołówce profesjonalnych wędzisk do metody bolońskiej. Niezrównane parametry tych bolonek zostały osiągnięte poprzez zastosowanie w ich strukturze grafitów o różnym współczynniku sprężystości, które odpowiednio połączone nadają kijom niespotykaną moc, szybką akcję i lekkość...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA753-500 25 500 150 5 230
brakbrak
---
WA753-600 25 600 151 6 325
brakbrak
---
WA753-700 25 700 152 7 440
brakbrak
---
WA753-800 25 800 152 7 520
brakbrak
---

Profesjonalne wędziska służące do połowu metodą bolońską. Kije Atthis to doskonałe kije, które swoimi parametrami wielokrotnie udowodniły swoją wysoką pozycję w rynkowej czołówce profesjonalnych wędzisk do metody bolońskiej. Niezrównane parametry tych bolonek zostały osiągnięte poprzez zastosowanie w ich strukturze grafitów o różnym współczynniku sprężystości, które odpowiednio połączone nadają kijom niespotykaną moc, szybką akcję i lekkość wpływającą na wysoki komfort połowu w każdych warunkach.

Wędziska gwarantują wygodny połów w rzekach lub kanałach o lekkim i średnim uciągu zestawami montowanymi na bańkowatych spławikach dużej wyporności, a także pewny hol każdej okazowej ryby. Nasze bolonki uzbroiliśmy w wysokiej jakości, lekkie, wysokostopkowe przelotki klasy sic skutecznie zapobiegające „klejeniu się” żyłki do blanku. Uchwyt z gumowymi poduszkami gwarantuje że kołowrotek będzie pewnie zamocowany podczas połowu. Wysokiej jakości nici, żywice i lakiery użyte do budowy sprawiają że te bolonki posłużą wiele aktywnych sezonów obfitujących w okazowych przedstawicieli białorybu.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki - Bolonki

Podobne produkty: 

Wędki - Bolonki Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

2012-12-07
Polecam wersję Atthis Bolognese 600 ma idealną długość oraz wagę i to co lubię, akcję szczytową, więc nie jest w ręku jak galareta...

Cena jak na bolonkę tej klasy jest ok.

Polecam
Radek C, Gdańsk
2011-02-10
Ciężka jak cholera . Nie da rady swobodnie nią łowić . Ręce odpadają . Cena bardzo wysoka .
2009-06-05
Super wędka, bardzo dobra jakość i cena niższa o 40%-50% niż inne bolonki topowych marek. Dla mnie bardzo ważny jest fakt, że ma wybitnie szczytową akcję. Ogólnie bardzo przypadkowo zakupiłem tą wędkę, ale jestem z niej bardzo zadowolony.

Zbyszek

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: