Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSUAL TRAVEL SPIN

OCENA:
4.4/5 (ocen: 41)
 
Jeżeli jesteś wędkarzem który często podróżuje lub często jeździsz na delegacje i nie możesz zabrać ze sobą wędki, gdyż byłaby „źle” widziana przez szefa lub kierownika. Często przejeżdżasz przez okolice obfitujące w rzeki i jeziora to jedynym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie jest Sensual Travel Spin, który w najdłuższej wersji spakowany w sztywną tubę zajmuje nie więcej niż 70cm. Doskonale sprawdzi sie także podczas rodzinnych urlopów gdy...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA835-240 5-15 240 70 4 145
brakbrak
---
WA835-270 5-17 270 63 5 160
brakbrak
---

Jeżeli jesteś wędkarzem który często podróżuje lub często jeździsz na delegacje i nie możesz zabrać ze sobą wędki, gdyż byłaby „źle” widziana przez szefa lub kierownika. Często przejeżdżasz przez okolice obfitujące w rzeki i jeziora to jedynym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie jest Sensual Travel Spin, który w najdłuższej wersji spakowany w sztywną tubę zajmuje nie więcej niż 70cm.

Doskonale sprawdzi sie także podczas rodzinnych urlopów gdy masz okazję wyskoczyć nad wodę tylko na godzinę lub dwie, a transport kijów dwuczęściowych w załadowanym po dach aucie jest niemożliwy. Sensual Travel Spin zawsze się zmieści w schowku pod siedzeniem, w kącie bagażnika albo w torbie podróżnej i bezpiecznie dojedzie nad wodę. Nasze kije to lekkie, węglowe spinningi wysokiej jakości składające się z czterech lub pięciu elementów łączonych nasadowo przez co jest równie mocny co kije dwuczęściowe i nie przesztywniony tak jak miałoby to miejsce w sytuacji gdybyśmy zastosowali łącza typu spigot.

Wędki te pozwalają na stosowanie różnorakich przynęt spinningowych gdyż posiadają szczytową akcję odpowiednio skorelowaną z ugięciem dającą komfort podczas spinningowania. Doskonałe uzbrojenie w przelotki klasy sic i trwałą rękojeść z portugalskiego korka z grafitowym uchwytem kołowrotka sprawia że bezawaryjnie posłużą wiele aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: