Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Match

OCENA:
4.3/5 (ocen: 53)
 
Profesjonalna odległościówka wykonana z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego IM-9+. Nowatorska technologia kształtowania i układania włókien węglowych z węgla o wysokim współczynniku sprężystości pozwoliła na „odchudzenie” ścianek blanków. Zastosowane rozwiązanie umożliwiło zwiększenie gęstości struktury blanku, przez co wędziska otrzymały wytrzymalszy a zarazem bardziej sprężysty szkielet, odporniejszy o kilkanaście procent na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA577-390 25 390 134 3 323
brakbrak
---
WA577-420 25 420 144 3 343
brakbrak
---
WA577-450 25 450 154 3 385
brakbrak
---

Profesjonalna odległościówka wykonana z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego IM-9+. Nowatorska technologia kształtowania i układania włókien węglowych z węgla o wysokim współczynniku sprężystości pozwoliła na „odchudzenie” ścianek blanków. Zastosowane rozwiązanie umożliwiło zwiększenie gęstości struktury blanku, przez co wędziska otrzymały wytrzymalszy a zarazem bardziej sprężysty szkielet, odporniejszy o kilkanaście procent na rozwarstwienia i przeciążenia niż tradycyjne konstrukcje.

Wędziska posiadają szybką szczytową akcję oraz progresywne ugięcie narastające wprost proporcjonalnie do oporu stawianego przez rybę. Matchówki Square Carbon doskonale sprawdzają się przy połowie średnich ryb na delikatne zestawy, gdyż doskonale amortyzują każde szarpnięcie szamoczącej się ryby. Uzbrojenie wędzisk stanowią przelotki klasy sic na wysokich stopkach, precyzyjny uchwyt kołowrotka zintegrowany z trwałą rękojeścią zbudowaną z portugalskiego korka i gęstej pianki eva - a wszystkie te elementy zostały zmontowane przy pomocy wysokiej jakości nici i lakierów aby wędziska bezawaryjnie służyły przez wiele sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: