Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Square Carbon Heavy Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 32)
 
Wytrzymałe spinningi przeznaczone do połowu drapieżników na ciężkie przynęty. Wędziska Square Carbon Heavy Spin to niepowtarzalne spinningi stworzone do połowu okazowych drapieżników na ciężkie przynęty. Parametry jakie tym niepowtarzalnym kijom nadał im IM-9+ to niespotykana lekkość, sprężystość oraz moc niezbędna do walki z okazami szczupaków, sandaczy, troci i łososi. Kije cechuje szybka szczytowa akcja ułatwiająca prowadzenie przynęty...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA583-240 45 240 125 2 290
brakbrak
---
WA584-270 55 270 139 2 310
brakbrak
---
WA585-300 60 300 155 2 372
brakbrak
---

Wytrzymałe spinningi przeznaczone do połowu drapieżników na ciężkie przynęty. Wędziska Square Carbon Heavy Spin to niepowtarzalne spinningi stworzone do połowu okazowych drapieżników na ciężkie przynęty. Parametry jakie tym niepowtarzalnym kijom nadał im IM-9+ to niespotykana lekkość, sprężystość oraz moc niezbędna do walki z okazami szczupaków, sandaczy, troci i łososi. Kije cechuje szybka szczytowa akcja ułatwiająca prowadzenie przynęty różnymi technikami, od prostego prowadzenia równym tempem, poprzez podciąganie, poszarpywanie i szuranie po dnie, aż po agresywny opad.

Duża sztywność blanków umożliwia oddawanie odległych i celnych rzutów co bardzo często ułatwia dobranie się do drapieżników zajmujących stanowiska w rynnie znacznie oddalonej od brzegu. Odpowiedni rozstaw przelotek klasy sic zapewnia głębokie, progresywne ugięcie niezbędne przy holu zaciekle walczącej ryby, najczęściej przy użyciu nierozciągliwych linek. Spinningi te pomimo tego iż zaliczane są do grupy wędek przeznaczonych do ciężkich połowów, cechuje je niewielka średnica blanku, niska masa i wręcz perfekcyjne wyważenie pozwalające na wielogodzinne wędkowanie.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: