Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Diaflex Carp Max

OCENA:
4.0/5 (ocen: 2)
 
Seria doskonałych profesjonalnych wędzisk karpiowych zbudowana po licznych testach najlepszych łowców karpi z Beneluksu, Niemiec, Francji i Polski, którzy przekazali swoje sugestie naszym projektantom, jak ulepszyć i tak już bardzo wysoko notowane na rynku karpiówki Diaflex. W rezultacie wprowadzono kilka istotnych innowacji: zmiejszono liczbę przelotek i zwiększono ich średnicę,  zamieniono przelotki na dwustopkowe, co pozwala na dłuższe...

czytaj więcej »

Model akcja długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] ciężar wyrzutowy [lbs] Dostępność Cena
11D-C3-362 progresywna 360 126 3 3
brakbrak
---
11D-C3-363 progresywna 360 126 3 3.5
brakbrak
---

Seria doskonałych profesjonalnych wędzisk karpiowych zbudowana po licznych testach najlepszych łowców karpi z Beneluksu, Niemiec, Francji i Polski, którzy przekazali swoje sugestie naszym projektantom, jak ulepszyć i tak już bardzo wysoko notowane na rynku karpiówki Diaflex.

W rezultacie wprowadzono kilka istotnych innowacji: zmiejszono liczbę przelotek i zwiększono ich średnicę,  zamieniono przelotki na dwustopkowe, co pozwala na dłuższe rzuty i pewniejszy hol,pogrubiono ścianki blanku, co zwiększyło dynamikę wędziska ,uchwyt końcowy rękojeści zastąpiono antypoślizgowym, cienkim neoprenem, poszerzono ofertę karpiówek o wędziska trzysekcyjne. W rezultacie otrzymaliśmy 10 wspaniałych, smukłych karpiówek, które są jednymi z najlepszych na świecie, bardzo szybkich, ale też niesłychanie mocnych, o niespotykanych właściwościach rzutowych i wytrzymałościowych.Modele 3,6 m, 2,; LBS – to idealne kije na małe i średnie wody oraz do wywózki.

Modele 3,6 m, 3 LBS to najbardziej uniwersalne karpiówki na każdą wodę pod względem precyzji rzutu i finezji holu. Modele 3,6 m, 3,5 LBS to kije do dalekich rzutów. Modele 3,9 m, 3 LBS to kije polecane na trudne łowiska, wymagające utrzymania uciekającego w zawadę karpia. Modele 3,9 m, 3,5 LBS to fantastyczne karpiówki o piekielnej mocy do zadań ekstremalnych.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: