Ten produkt nie jest już dostępny

Zanęta Klubowa - RZEKA Dragon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Sukcesy wyczynowe członków Klubu Dragon skłoniły nas do wprowadzenia do oferty produktów stosowanych na co dzień przez zawodników. Teraz receptury, które pozwalają osiągać doskonałe wyniki na najwyższym poziomie rywalizacji sportowej stają się dostępne dla wszystkich wędkarzy! Podstawowa zanęta klubowa stosowana w większości imprez Grand Prix, doskonale sprawdzająca się w rzekach i kanałach. Świetnie wabi ryby, długo utrzymuje jew...

czytaj więcej »

Model masa [g] wersja Dostępność Cena
PLE-00-00-02-01-1000 1000 standard
brakbrak
---

Sukcesy wyczynowe członków Klubu Dragon skłoniły nas do wprowadzenia do oferty produktów stosowanych na co dzień przez zawodników. Teraz receptury, które pozwalają osiągać doskonałe wyniki na najwyższym poziomie rywalizacji sportowej stają się dostępne dla wszystkich wędkarzy!

Podstawowa zanęta klubowa stosowana w większości imprez Grand Prix, doskonale sprawdzająca się w rzekach i kanałach. Świetnie wabi ryby, długo utrzymuje jew zanęconym miejscu i, co widać po wynikach naszych zawodników, zwykle wygrywa bezpośrednią rywalizację z konkurencyjnymi zanętami stosowanymi przez innych łowiących w zawodach.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Zanęty, przynęty

Podobne produkty: 

Zanęty, przynęty Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: