Ten produkt nie jest już dostępny

Zanęta Attack 3kg GUT-MIX

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 
Wody bieżące: Zanęta przeznaczona do łowienia dużych ryb w rzekach i głębokich kanałach. Mieszanka o żółtej barwie odpowiednio sklejona, którą można stosować przy łowieniu metodą bolońską. Należy dociążyć gliną wiążącą lub rzeczną. Wody stojące: Zanęta o barwie lekko brunatnej. Jejgruba granulacja przyciąga w łowiskodorodne okazy. Przeznaczona dołowienia na wodach stojących oraz wolno płynących. Na głębokim łowiskunależy ją dociążyć....

czytaj więcej »

Model wersja masa [kg] Dostępność Cena
41165 Wanilia 3
brakbrak
---
41168 wody bieżące 3
brakbrak
---
41169 wody stojące 3
brakbrak
---
41170 Piernik 3
brakbrak
---
41174 Migdał Czarny 3
brakbrak
---
41176 Wanilia Karmel 3
brakbrak
---
41164 Truskawka 3
brakbrak
---

Wody bieżące:
Zanęta przeznaczona do łowienia dużych ryb w rzekach i głębokich kanałach. Mieszanka o żółtej barwie odpowiednio sklejona, którą można stosować przy łowieniu metodą bolońską. Należy dociążyć gliną wiążącą lub rzeczną.

Wody stojące:
Zanęta o barwie lekko brunatnej. Jejgruba granulacja przyciąga w łowiskodorodne okazy. Przeznaczona dołowienia na wodach stojących oraz wolno płynących. Na głębokim łowiskunależy ją dociążyć.

Truskawka:
Bardzo dobra zanęta, przygotowana do łowienia dorodnych karpi. Jej czerwona barwa i intensywny zapach świeżej truskawki sprawiają, że jest ona bardzo skuteczna w sezonie letnim.

Wanilia:
Zanęta o naturalnej barwie i zapachu waniliowym, który ściąga w łowisko większość gatunków ryb. Świetnie nadaje się do łowienia w wodach stojących i wolno płynących. Do nęcenia w rzece należy dociążyć gliną w stosunku 1:1.

Piernik:
Słodka zanęta o zapachu piernika z dodatkiem cynamonu i goździków, bardzo grubo zmielona, o barwie lekko brązowej. Wyśmienicie sprawdza się na wodach stojących i wolno płynących. Skuteczna przy łowieniu dużych leszczy i karpi. Łowiąc w rzece należy dociążyć gliną w stosunku 1:1.

Migdał czarny:
Zanęta o dużej granulacji, zabarwiona na czarno, o zapachu migdałowym. Świetnie sprawdza się przy połowie karpi i karasi.

Wanilia Karmel:
Zanęta o dość jasnej barwie, grubo zmielona o zapachu karmelu i wanilii. Skutecznie wabi duże leszcze i karpie.

Producent: 

GUT-MIX

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: