Ten produkt nie jest już dostępny

Dubbing z sierści zająca Taimen

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Oryginalny Dubbing z sierści zająca to podstawowy materiał przy wykonywaniu sztucznych much. Miękka sierść jest w zasadzie niezastąpiona przy wykonywaniu wielu wzorów much. Dubbing z sierści zająca swą strukturą bardzo przypomina dubbing króliczy, jednak z uwagi na kolorystykę sierści zająca (jasna przechodząca w ciemną) mucha wykonana z tego dubbingu jest mniej jednolita. Dubbing ten ma szerokie zastosowanie do wykonywania wszystkich...

czytaj więcej »

Model kolor Dostępność Cena
10013314 oliwkowy
brakbrak
---
10014308 czarny
brakbrak
---
10014318 siwy
brakbrak
---
10014319 szary
brakbrak
---

Oryginalny Dubbing z sierści zająca to podstawowy materiał przy wykonywaniu sztucznych much. Miękka sierść jest w zasadzie niezastąpiona przy wykonywaniu wielu wzorów much. Dubbing z sierści zająca swą strukturą bardzo przypomina dubbing króliczy, jednak z uwagi na kolorystykę sierści zająca (jasna przechodząca w ciemną) mucha wykonana z tego dubbingu jest mniej jednolita. Dubbing ten ma szerokie zastosowanie do wykonywania wszystkich rodzajów much. Niektóre nimfy wykonane w oparciu o ten materiał przeszły do historii muszkarstwa. Niezastąpiony jest do wykonania choćby takich wzorów jak: March Brown, Gold Ribbed Hare’s czy Case Caddis i wielu innych.
Nasz dubbing jest wykonany w 100 % z chilijskich zajęcy, nie znajdziesz w nim żadnych dodatków. Posiada właściwą dla zajęczego dubbingu dużą ilość ostrych włosów pokrywowych.

Producent: 

Taimen

Kategoria: 

Materiały muchowe

Podobne produkty: 

Materiały muchowe Taimen

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: