Pomocnik Wędkarza

Wieszak/organizer na przynęty Dragon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 2)
 
Bardzo praktyczny organizer spinningowy uszyty z mocnego materiału. Posiada dużą ilość zaczepów na przynęty sztuczne plus trzy kieszenie na akcesoria. W największej, umiejscowionej po prawej stronie możemy przechowywać szczypce lub peany wędkarskie. Trzy zapięcia na rzepy służą do umocowania organizera na relingu łodzi. Większy model organizera zaprojektowany do przechowywania większych przynęt. Znajdzie zastosowanie podczas wędkowania na...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 6,49 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model wersja Dostępność Cena
CHR-92-19-001 spinningowy
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
12,69 zł
Dodać Odejmować
CHR-92-19-005 morski
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
6,49 zł
Dodać Odejmować

Bardzo praktyczny organizer spinningowy uszyty z mocnego materiału. Posiada dużą ilość zaczepów na przynęty sztuczne plus trzy kieszenie na akcesoria. W największej, umiejscowionej po prawej stronie możemy przechowywać szczypce lub peany wędkarskie. Trzy zapięcia na rzepy służą do umocowania organizera na relingu łodzi.

Większy model organizera zaprojektowany do przechowywania większych przynęt. Znajdzie zastosowanie podczas wędkowania na morzu oraz do przechowywania większych przynęt spinningowych. Posiada kilkanaście wzmocnionych zaczepów, które wytrzymają obciążenie pilkerów ważących po 300-400g. Klapa zabezpieczająca kotwice uniemożliwia przypadkowe zaczepienie się przynęty o odzież wędkarza. Dodatkowo na wyposażeniu znajdziemy kilka kieszeni, które pomieszczą wiele niezbędnych akcesoriów takich jak: kombinerki, przywieszki, przypony i agrafki. Dla zapewnienia stabilności, organizer posiada zapięcia na rzep pozwalające do umocowania go zarówno na poziomym jak i pionowym relingu.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Portfele

Podobne produkty: 

Portfele Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: